Αρχική / More / Αθλητικά / Τζάμπολ με την Κροατία στο Ευρωπαϊκό U18
Τζάμπολ με την Κροατία στο Ευρωπαϊκό U18 thumbnail

Τζάμπολ με την Κροατία στο Ευρωπαϊκό U18

Η Κροατία θα είναι ο αντίπαλος της Εθνικής Εφήβων στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18, που θα πραγματοποιηθεί στον Βόλο, στην Νέα Ιωνία και στην Πορταριά, από την Πέμπτη 23/7. Το πρόγραμμα της διοργάνωσης:
Πέμπτη 23 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
14.30 Φινλανδία-Ρωσία
16.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Λιθουανία
19.00 Ιταλία-Τουρκία
21.15 Ελλάδα-Κροατία
Πορταριά
14.30 Ισπανία-Γαλλία
16.45 Μαυροβούνιο-Λετονία
19.00 Τσεχία-Ουκρανία
21.15 Σερβία-Γερμανία
Παρασκευή 24 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
14.30 Γαλλία-Τσεχία
16.45 Ουκρανία-Ισπανία
19.00 Γερμανία-Μαυροβούνιο
21.15 Λιθουανία-Ελλάδα
Πορταριά
14.30 Τουρκία-Φινλανδία
16.45 Ρωσία-Ιταλία
19.00 Κροατία-Βοσνία Ερζεγοβίνη
21.15 Λετονία-Σερβία
Σάββατο 25 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
14.30 Ρωσία-Τουρκία
16.45 Ιταλία-Φινλανδία
19.00 Σερβία-Μαυροβούνινο
21.15 Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη
Πορταριά
14.30 Ισπανία-Τσεχία
16.45 Ουκρανία-Γαλλία
19.00 Λιθουανία-Κροατία
21.15 Λετονία-Γερμανία
Κυριακή 26 Ιουλίου
Ρεπό
Β’ Γύρος
Δευτέρα 27 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
Ε1 14.30 Β3-Α1
Ε3 16.45 Α3-Β1
F3 19.00 C3-D1
E2 21.15 B2-A2
Πορταριά
G2 14.30 B4-C4
G1 16.45 A4-D4
F2 19.00 D2-C2
F1 21.15 D3-C1
Τρίτη 28 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
Ε5 14.30 Β3-Α3
Ε4 16.45 Α1-Β2
F6 19.00 C2-D1
F4 21.15 C1-D2
Πορταριά
G4 14.30 C4-A4
G3 16.45 D4-B4
F5 19.00 D3-C3
E6 21.15 A2-B1
Τετάρτη 29 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
F8 14.30 C2-D3
E8 16.45 A2-B3
F7 19.00 D1-C1
F9 21.15 D2-C3
Πορταριά
G6 14.30 A4-B4
G5 16.45 C4-D4
E9 19.00 B2-A3
E7 21.15 B1-A1
Πέμπτη 30 Ιουλίου
Ρεπό
Προημιτελικοί και Αώνες Κατάταξης 9-16
Παρασκευή 31 Ιουλίου
Νέα Ιωνία – Προημιτελικοί
Αγώνας 49 14.30 E1-F4
Αγώνας 52 16.45 F2-E3
Αγώνας 50 19.00 F1-E4
Αγώνας 51 21.15 E2-F3
Πορταριά- Θέσεις 9-16
Αγώνας 55 14.30 55/1-G2
Αγώνας 54 16.45 54/-G3
Αγώνας 53 19.00 53/1-G4
Αγώνας 56 21.1556/1-G1
Σάββατο 1 Αυγούστου
Ημιτελικοί – Αγώνες Κατάταξης (5-8, 9-12, 13-16)
Νέα Ιωνία
Αγώνας 61 (5-8) 14.30 Ηττημένος 49-Ηττημένος 52
Αγώνας 62 (5-8) 16.45 Ηττημένος 50-Ηττημένος 51
Αγώνας 63 (Ημιτελικοί) 19.00 Νικητής 49-Νικητής 52
Αγώνας 64 (Ημιτελικοί) 21.15 Νικητής 50-Νικητής 51
Πορταριά
Αγώνας 58 (13-16) 14.30 Ηττημένος 54-Ηττημένος 55
Αγώνας 57 (13-16) 16.45 Ηττημένος 53-Ηττημένος 56
Αγώνας 59 (9-12) 19.00 Νικητής 53-Νικητής 56
Αγώνας 60 (θέσεις 9-12) 21.15 Νικητής 54-Νικητής 55
Κυριακή 2 Αυγούστου
Αγώνες κατάταξης
Νέα Ιωνία
Αγώνας 69 (7-8) 14.30 Ηττημένος 61-Ηττημένος 62
Αγώνας 70 (5-6) 16.45 Νικητής 61-Νικητής 62
Αγώνας 71 (3-4) 19.00 Ηττημένος 63-Ηττημένος 64
Αγώνας 72 (τελικός) 21.15 Νικητής 63-Νικητής 64
Πορταριά
Αγώνας 65 (15-16) 12.00 Ηττημένος 57-58
Αγώνας 67 (11-12) 14.15 Ηττημένος 59-60
Αγώνας 66 (13-14) 16.30 Νικητής 57-Νικητής 58
Αγώνας 68 (9-10) 18.45 Νικητής 59-Νικητής 60

Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι, η λειτουργία του online chat θα πραγματοποιείται καθημερίνα Δευτέρα με Κυριακή και ώρες 18.00-21.00.

Μέγιστη χρονική διάρκεια συνομιλίας 15 λεπτά.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σας μέχρι τώρα.

Με εκτίμηση,

Η ομάδα του boro.gr

Κάντε click για να αρχίσετε
X