Αρχική / Επικαιρότητα (old articles) / Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Τα παιχνίδια ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα και Αστέρας Τρίπολης Ατρόμητος για τα πλέι οφ της Superleague, περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.09:30 Eurosport 2 Αντελάιντ Κρόους - Σεντ Κίλντα Αυστραλιανή λίγκα ράγκμπι11:00 Eurosport Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ11:45 OTE Sport 2 Moto3: Λε Μαν Αγώνας12:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πινγκ πονγκ13:00 OTE Sport 1 Λεβάντε - Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division13:05 OTE Sport 2 Moto2: Λε Μαν Αγώνας3:30 Eurosport 2 Γύρος της Ιταλίας 15ο στάδιο: Τσεζένα Τορινέσε - Κολ ντι Γκαλιμπιέ13:30 Eurosport FIA παγκόσμιο πρωτάθλημα Ζάλτσμπουργκ, 9ος γύρος13:30 OTE Sport 4 Μπαρτσελόνα Μάλαγα Liga Endesa14:30 OTE Sport 3 Χέρτα Κόμπους Bundesliga 214:30 Eurosport FIA παγκόσμιο πρωτάθλημα Ζάλτσμπουργκ, 10ος γύρος14:30 OTE Sport 2 MotoGP: Λε Μαν Αγώνας15:30 Action 24 Άντερλεχτ - Ζούλτε Βάρεχεμ Πρωτάθλημα Βελγίου - Πλέι οφ15:30 Action 24 Κλαμπ Μπριζ Γκενκ Πρωτάθλημα Βελγίου - Πλέι οφ15:30 Eurosport Γύρος της Ιταλίας 15ο στάδιο: Τσεζένα Τορινέσε - Κολ ντι Γκαλιμπιέ16:00 OTE Sport 1 Μπολόνια Τζένια Serie Α16:00 OTE Sport 4 Αταλάντα Κιέβο Serie Α17:00 Novasports 4 ATP Masters 1000 Ρώμη, τελικός17:00 NET Περιστέρι Ηλυσιακός Basket League ΟΠΑΠ17:00 ESPN America Νιου Γιορκ Γιάνκις Τορόντο MLB17:30 Action 24 Ζενίτ Βόλγκα Πρωτάθλημα Ρωσίας18:00 Novasports 7 Τότεναμ Σάντερλαντ Premier League18:00 Novasports 3 Νιουκάστλ Άρσεναλ Premier League18:00 Novasports 1 - HD1 Τσέλσι Έβερτον Premier League18:00 OTE Sport 4 Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης Football League18:00 OTE Sport 3 Παναχαϊκή Εργοτέλης Football League18:00 OTE Sport 1 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Εσπανιόλ Primera Division18:15 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα Superleague - Πλέι οφ19:00 Eurosport 2 Κύπελλο EHF Τελικός20:00 OTE Sport 1 Σαραγόσα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Primera Division20:30 Novasports 1 - HD1 Αστέρας Τρίπολης Ατρόμητος Superleague - Πλέι οφ20:30 Novasports 2 - HD2 Πάσος Φερέιρα Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας20:30 Novasports 3 Μπενφίκα Μορεϊρένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας20:30 ESPN America Ατλάντα - Λ.Α. Ντότζερς MLB20:30 Eurosport 2 Γύρος της Καλιφόρνια 8ο στάδιο21:45 OTE Sport 4 Σιένα Μίλαν Serie Α21:45 OTE Sport 3 Ρόμα Νάπολι Serie Α22:00 ESPN America Βοστώνη - Νιου Γιορκ Ρέιντζερς NHL22:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πινγκ πονγκ22:00 OTE Sport 1 Μπαρτσελόνα Βαγιαδολίδ Primera Division22:30 OTE Sport 2 Σαν Αντόνιο Σπερς - Μέμφις Γκρίζλις NBA03:00 ESPN America Τέξας Ρέιντζερς - Ντιτρόιτ Τάιγκερς MLB03:00 Novasports 1 - HD1 Τέξας Ρέιντζερς - Ντιτρόιτ Τάιγκερς MLB

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Τα παιχνίδια ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα και Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος για τα πλέι οφ της Superleague, περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.

09:30 Eurosport 2 Αντελάιντ Κρόους – Σεντ Κίλντα Αυστραλιανή λίγκα ράγκμπι

11:00 Eurosport Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ

11:45 OTE Sport 2 Moto3: Λε Μαν Αγώνας

12:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πινγκ πονγκ

13:00 OTE Sport 1 Λεβάντε – Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division

13:05 OTE Sport 2 Moto2: Λε Μαν Αγώνας

3:30 Eurosport 2 Γύρος της Ιταλίας 15ο στάδιο: Τσεζένα Τορινέσε – Κολ ντι Γκαλιμπιέ

13:30 Eurosport FIA παγκόσμιο πρωτάθλημα Ζάλτσμπουργκ, 9ος γύρος

13:30 OTE Sport 4 Μπαρτσελόνα – Μάλαγα Liga Endesa

14:30 OTE Sport 3 Χέρτα – Κόμπους Bundesliga 2

14:30 Eurosport FIA παγκόσμιο πρωτάθλημα Ζάλτσμπουργκ, 10ος γύρος

14:30 OTE Sport 2 MotoGP: Λε Μαν Αγώνας

15:30 Action 24 Άντερλεχτ – Ζούλτε Βάρεχεμ Πρωτάθλημα Βελγίου – Πλέι οφ

15:30 Action 24 Κλαμπ Μπριζ – Γκενκ Πρωτάθλημα Βελγίου – Πλέι οφ

15:30 Eurosport Γύρος της Ιταλίας 15ο στάδιο: Τσεζένα Τορινέσε – Κολ ντι Γκαλιμπιέ

16:00 OTE Sport 1 Μπολόνια – Τζένια Serie Α

16:00 OTE Sport 4 Αταλάντα – Κιέβο Serie Α

17:00 Novasports 4 ATP Masters 1000 Ρώμη, τελικός

17:00 NET Περιστέρι – Ηλυσιακός Basket League ΟΠΑΠ

17:00 ESPN America Νιου Γιορκ Γιάνκις – Τορόντο MLB

17:30 Action 24 Ζενίτ – Βόλγκα Πρωτάθλημα Ρωσίας

18:00 Novasports 7 Τότεναμ – Σάντερλαντ Premier League

18:00 Novasports 3 Νιουκάστλ – Άρσεναλ Premier League

18:00 Novasports 1 – HD1 Τσέλσι – Έβερτον Premier League

18:00 OTE Sport 4 Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης Football League

18:00 OTE Sport 3 Παναχαϊκή – Εργοτέλης Football League

18:00 OTE Sport 1 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Εσπανιόλ Primera Division

18:15 Novasports 2 – HD2 ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα Superleague – Πλέι οφ

19:00 Eurosport 2 Κύπελλο EHF Τελικός

20:00 OTE Sport 1 Σαραγόσα – Αθλέτικ Μπιλμπάο Primera Division

20:30 Novasports 1 – HD1 Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος Superleague – Πλέι οφ

20:30 Novasports 2 – HD2 Πάσος Φερέιρα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:30 Novasports 3 Μπενφίκα – Μορεϊρένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:30 ESPN America Ατλάντα – Λ.Α. Ντότζερς MLB

20:30 Eurosport 2 Γύρος της Καλιφόρνια 8ο στάδιο

21:45 OTE Sport 4 Σιένα – Μίλαν Serie Α

21:45 OTE Sport 3 Ρόμα – Νάπολι Serie Α

22:00 ESPN America Βοστώνη – Νιου Γιορκ Ρέιντζερς NHL

22:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πινγκ πονγκ

22:00 OTE Sport 1 Μπαρτσελόνα – Βαγιαδολίδ Primera Division

22:30 OTE Sport 2 Σαν Αντόνιο Σπερς – Μέμφις Γκρίζλις NBA

03:00 ESPN America Τέξας Ρέιντζερς – Ντιτρόιτ Τάιγκερς MLB

03:00 Novasports 1 – HD1 Τέξας Ρέιντζερς – Ντιτρόιτ Τάιγκερς

MLB

Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι, η λειτουργία του online chat θα πραγματοποιείται καθημερίνα Δευτέρα με Κυριακή και ώρες 18.00-21.00.

Μέγιστη χρονική διάρκεια συνομιλίας 15 λεπτά.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σας μέχρι τώρα.

Με εκτίμηση,

Η ομάδα του boro.gr

Κάντε click για να αρχίσετε
X