Αρχική / Επικαιρότητα (old articles) / Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Ο τελικός του Champions League Ντόρτμουντ - Μπάγερν Μονάχου μονοπωλεί το ενδιαφέρον των φιλάθλων, από τις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις. 05:01 ESPN America Delvin Rodriguez - Freddy Hernandez Αγώνας πυγμαχίας 09:30 Eurosport 2 Σεντ Κίλντα - Γουέστερν Μπουλντόγκ Αυστραλιανή λίγκα ράγκμπι 11:50 OTE Sport 2 Formula 1: GP Μονακό Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 13:00 Eurosport 2 ATP World Tour Ντίσελντορφ, τελικός 13:30 Eurosport Γύρος της Ιταλίας 20ο στάδιο: Σιλάντρο - Τρε Τσίμε ντι Λαβαρέντο 14:30 OTE Sport 3 Βουλιαγμένη Ολυμπιακός Α1 γυναικών - Τελικοί 14:50 OTE Sport 2 Formula 1: GP Μονακό Κατατακτήριες δοκιμές 15:00 Eurosport 2 Γύρος του Βελγίου 4ο στάδιο 15:30 OTE Sport 4 ATP World Tour 250 Νις, τελικός 17:30 OTE Sport 3 World Tour Αργεντινή, προημιτελικά 19:00 OTE Sport 3 Βουλιαγμένη Ολυμπιακός Α1 ανδρών - Τελικοί 21:00 OTE Sport 4 World Tour Αργεντινή, ημιτελικά γυναικών 21:30 ESPN America Κορνέλ Ντιουκ NCAA Λακρός - Final Four 21:45 Novasports 1 - HD1 Ντόρτμουντ - Μπάγερν Μονάχου Champions League - Τελικός 21:45 NET Ντόρτμουντ - Μπάγερν Μονάχου Champions League - Τελικός 00:00 OTE Sport 4 World Tour Αργεντινή, προημιτελικά ανδρών 00:00 ESPN America Σίρακιουζ Ντένβερ NCAA Λακρός - Final Four 01:30 OTE Sport 4 World Tour Αργεντινή, 3η θέση γυναικών 02:30 OTE Sport 4 World Tour Αργεντινή, τελικός γυναικών 04:00 OTE Sport 1 Μέμφις Γκρίζλις - Σαν Αντόνιο Σπερς NBA

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Ο τελικός του Champions League Ντόρτμουντ – Μπάγερν Μονάχου μονοπωλεί το ενδιαφέρον των φιλάθλων, από τις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.

05:01 ESPN America Delvin Rodriguez – Freddy Hernandez Αγώνας πυγμαχίας

09:30 Eurosport 2 Σεντ Κίλντα – Γουέστερν Μπουλντόγκ Αυστραλιανή λίγκα ράγκμπι

11:50 OTE Sport 2 Formula 1: GP Μονακό Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

13:00 Eurosport 2 ATP World Tour Ντίσελντορφ, τελικός

13:30 Eurosport Γύρος της Ιταλίας 20ο στάδιο: Σιλάντρο – Τρε Τσίμε ντι Λαβαρέντο

14:30 OTE Sport 3 Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός Α1 γυναικών – Τελικοί

14:50 OTE Sport 2 Formula 1: GP Μονακό Κατατακτήριες δοκιμές

15:00 Eurosport 2 Γύρος του Βελγίου 4ο στάδιο

15:30 OTE Sport 4 ATP World Tour 250 Νις, τελικός

17:30 OTE Sport 3 World Tour Αργεντινή, προημιτελικά

19:00 OTE Sport 3 Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός Α1 ανδρών – Τελικοί

21:00 OTE Sport 4 World Tour Αργεντινή, ημιτελικά γυναικών

21:30 ESPN America Κορνέλ – Ντιουκ NCAA Λακρός – Final Four

21:45 Novasports 1 – HD1 Ντόρτμουντ – Μπάγερν Μονάχου Champions League – Τελικός

21:45 NET Ντόρτμουντ – Μπάγερν Μονάχου Champions League – Τελικός

00:00 OTE Sport 4 World Tour Αργεντινή, προημιτελικά ανδρών

00:00 ESPN America Σίρακιουζ – Ντένβερ NCAA Λακρός – Final Four

01:30 OTE Sport 4 World Tour Αργεντινή, 3η θέση γυναικών

02:30 OTE Sport 4 World Tour Αργεντινή, τελικός γυναικών

04:00 OTE Sport 1 Μέμφις Γκρίζλις – Σαν Αντόνιο Σπερς NBA

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι, η λειτουργία του online chat θα πραγματοποιείται καθημερίνα Δευτέρα με Κυριακή και ώρες 18.00-21.00.

Μέγιστη χρονική διάρκεια συνομιλίας 15 λεπτά.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σας μέχρι τώρα.

Με εκτίμηση,

Η ομάδα του boro.gr

Κάντε click για να αρχίσετε
X