Αρχική / Επικαιρότητα (old articles) / Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Παιχνίδια από τα πλέι οφ της Superleague, καθώς και της Α1 ανδρών στο μπάσκετ περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις. 12:00 Eurosport 2 Ρολάν Γκαρός 4η μέρα 12:00 Eurosport Ρολάν Γκαρός 4η μέρα 17:30 Novasports 3 Δομινικανή Δημοκρατία Γερμανία Montreux Masters 2013 18:00 ET1 Γκαλά Φιλοθέης 18:00 OTE Sport 4 ΑΕΚ - Διομήδης Άργους Α1 ανδρών - Τελικοί 18:15 NET Παναθηναϊκός Πανιώνιος Basket League ΟΠΑΠ - Πλέι οφ 18:15 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ Ατρόμητος Superleague - Πλέι οφ 19:00 Novasports 4 Ολυμπιακός Βουλιαγμένη Α1 γυναικών - Τελικοί 19:30 Novasports 3 Βραζιλία Κίνα Montreux Masters 2013 20:00 ET1 Ολυμπιακός Ρέθυμνο Basket League ΟΠΑΠ - Πλέι οφ 20:30 Novasports 1 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα Superleague - Πλέι οφ 21:00 ESPN America Σικάγο Καμπς - Σικάγο Γουάιτ Σοξ MLB 21:30 Action 24 Γιουνγκ Μπόις Βασιλεία Πρωτάθλημα Ελβετίας 22:00 Novasports 3 Ιαπωνία Ιταλία Montreux Masters 2013 01:30 OTE Sport 3 Νιούελς Ολντ Μπόις - Μπόκα Τζούνιορ Copa Libertadores 04:00 OTE Sport 4 Ολίμπια Φλουμινένσε Copa Libertadores

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Παιχνίδια από τα πλέι οφ της Superleague, καθώς και της Α1 ανδρών στο μπάσκετ περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.

12:00 Eurosport 2 Ρολάν Γκαρός 4η μέρα

12:00 Eurosport Ρολάν Γκαρός 4η μέρα

17:30 Novasports 3 Δομινικανή Δημοκρατία – Γερμανία Montreux Masters 2013

18:00 ET1 Γκαλά Φιλοθέης

18:00 OTE Sport 4 ΑΕΚ – Διομήδης Άργους Α1 ανδρών – Τελικοί

18:15 NET Παναθηναϊκός – Πανιώνιος Basket League ΟΠΑΠ – Πλέι οφ

18:15 Novasports 2 – HD2 ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Superleague – Πλέι οφ

19:00 Novasports 4 Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη Α1 γυναικών – Τελικοί

19:30 Novasports 3 Βραζιλία – Κίνα Montreux Masters 2013

20:00 ET1 Ολυμπιακός – Ρέθυμνο Basket League ΟΠΑΠ – Πλέι οφ

20:30 Novasports 1 Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα Superleague – Πλέι οφ

21:00 ESPN America Σικάγο Καμπς – Σικάγο Γουάιτ Σοξ MLB

21:30 Action 24 Γιουνγκ Μπόις – Βασιλεία Πρωτάθλημα Ελβετίας

22:00 Novasports 3 Ιαπωνία – Ιταλία Montreux Masters 2013

01:30 OTE Sport 3 Νιούελς Ολντ Μπόις – Μπόκα Τζούνιορ Copa Libertadores

04:00 OTE Sport 4 Ολίμπια – Φλουμινένσε Copa Libertadores

Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι το boro.gr προσφέρει καθημερινά (Δευτέρα-Παρασκευή) δωρεάν ψυχολογική υποστήριξη με επαγγελματίες ψυχολόγους.

Κάντε κλίκ εδώ για να συνδεθείτε και να ενημερωθείτε για τις ώρες λειτουργίας.
X