Αρχική / Σεξ / Πήρα φάρμακα για μύκητες και έχω στυτική δυσλειτουργία. Τι φταίει;
Πήρα φάρμακα για μύκητες και έχω στυτική δυσλειτουργία. Τι φταίει; thumbnail

Πήρα φάρμακα για μύκητες και έχω στυτική δυσλειτουργία. Τι φταίει;

 


ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ


Με λένε Κωνσταντίνο και είμαι 36 χρόνων. Έχω πρόβλημα στυτικής δυσλειτουργίας εδώ και τρεις μήνες. Δεν είχα ποτέ πρόβλημα, αυτό άρχισε όταν η σύζυγός μου μου έδωσε και πήρα  κάτι χάπια που της σύστησε ο γυναικολόγος της γιατί είχε κολλήσει μύκητες στον κόλπο.  Θα ήθελα να ρωτήσω είναι ανησυχητικό,  τι ενέργειες πρέπει να κάνω και ποιόν γιατρό να επισκεφτώ;


 


ΓΡΑΦΕΙ ο κ. Κωνσταντίνος Κωνσταντινίδης Χειρουργός Oυρολόγος-Aνδρολόγος 


 

 


 


Κωνσταντίνος Κωνσταντινίδης


Δεν χρειάζεται να ανησυχείτε. Εάν πήρατε αντιμυκητησιακά μπορεί για λίγο να σας επηρεάσουν αλλά θα περάσει. Τα φάρμακα αυτά μπορεί να επηρεάσουν την στύση αλλά δεν είναι κάτι που θα πρέπει να σας ανησυχήσει. Πολύ σύντομα δεν θα έχετε πρόβλημα.





Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι το boro.gr προσφέρει καθημερινά (Δευτέρα-Παρασκευή) δωρεάν ψυχολογική υποστήριξη με επαγγελματίες ψυχολόγους.

Κάντε κλίκ εδώ για να συνδεθείτε και να ενημερωθείτε για τις ώρες λειτουργίας.
X