Αρχική / Υγεία / Ουρολογία / Έχω καθυστερημένη εκσπερμάτωση. Μπορεί να φταίει η φαρμακευτική αγωγή;
Έχω καθυστερημένη εκσπερμάτωση. Μπορεί να φταίει η φαρμακευτική αγωγή; thumbnail

Ντίνος, 28 ετών

Έχω καθυστερημένη εκσπερμάτωση. Μπορεί να φταίει η φαρμακευτική αγωγή;

Ρωτά ο αναγνώστης μας Ντίνος Γ.



Καλησπέρα, εδώ και 3 εβδομάδες πάιρνω αγωγή cibralex 20 και έχω καθυστερημένη εκσπερμάτωση. Θέλω σας παρακαλώ να μου πείτε αν είναι κάποιο σοβαρό πρόβλημα και αν θα μείνει για πάντα έτσι. Ευχαριστώ πολύ και θα περιμένω απάντηση σας με ανυπομονησία. 






Απαντάει ο χειρουργός Ουρολόγος Αθανάσιος Παλλαντζάς

 

Αγαπητέ,

 

Πρόκειται για ανεπιθύμητη παρενέργεια της αγωγή σας. Θα επανελθετε σε εύλογο χρονικό διάστημα μετά την διακοπή της. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία   

Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι το boro.gr προσφέρει καθημερινά (Δευτέρα-Παρασκευή) δωρεάν ψυχολογική υποστήριξη με επαγγελματίες ψυχολόγους.

Κάντε κλίκ εδώ για να συνδεθείτε και να ενημερωθείτε για τις ώρες λειτουργίας.
X