Με τέτοιες εμφανίσεις δεν επιστρέφει στον Ολυμπιακό !!!

<p>Ποδαρικό έκανε ο <span>Τζόελ Κάμπελ</span> στην ενδεκάδα της <span>Άρσεναλ</span>, στη φιλική αναμέτρηση με την <span>Μπενφίκα</span> και ήταν εντυπωσιακός.</p>
<p>Ο Κοσταρικανός άσος, στο ντεμπούτο του στο φιλικό με τους «αετούς» έδειξε ότι συνεχίζει με <span>κεκτημένη ταχύτητα</span> από το Παγκόσμιο Κύπελο της Βραζιλίας, αφού ήταν <span>ο κορυφαίος</span> για τη Βρετανική ομάδα.</p>
<p>Το γεγονός αυτό πλέον τον <span>απομακρύνει</span> από την επιστροφή του στον <span>Ολυμπιακό</span>, καθώς ο <span>Αρσέν Βενγκέρ</span>, φαίνεται να διαπιστώνει ότι ο ποδοσφαιριστής είναι έτοιμος <span>να προσφέρει άμεσα</span> στους «κανονιέρηδες».</p>
<p>Ο 22χρονος ακραίος επιθετικός ήταν μαζί με τον <span>Σανογκό</span> οι δυο πρωταγωνιστές του ματς στο <span>πρώτο 45λεπτο.</span> Διότι ο δεύτερος ναι μεν πέτυχε χατ-τρικ στο 4-0 του α” ημιχρόνου, όμως ο Κάμπελ<span>σκόραρε, αλλά έδωσε και μία ασίστ.</span></p>
<p>Συγκεκριμένα στο 40′, ο πρώην άσος του Ολυμπιακού εκτέλεσε <span>με μονοκόμματο σουτ</span> μέσα από την περιοχη τον Άρτουρ εκμεταλλευόμενος το ωραίο 1-2 του Σανογκό με τον Μπελερίν και τη σέντρα του δεύτερου, ενώ τρία λεπτά αργοτερα <span>έδωσε πάσα έτοιμο γκολ</span> στον Σανογκό για το 3-0 των Λονδρέζων.</p>
<p>Ο Κάμπελ αγωνίστηκε για <span>73 λεπτά</span> και αντικαταστάθηκε από τον Σάντσεζ με τα σχόλια φίλων της Αρσεναλ στο Twitter του Live της αναμέτρησης<span> να είναι αποθεωτικά</span>. Εν τέλει το ματς έληξε <span>με 5-1</span> με τον Σανογκό να σκοράρει για 4η φορά στο δεύτερο 45λεπτο.</p>