Αρχική / More / Αθλητικά / Η ατζέντα της 30ης Νοεμβρίου
Η ατζέντα της 30ης Νοεμβρίου thumbnail

Η ατζέντα της 30ης Νοεμβρίου

Κυριακή 30 Νοεμβρίου

Superleague

12η αγωνιστική

15.00 Κέρκυρα-Ολυμπιακός (Novasports2)

17.15 Εργοτέλης-Αστέρας Τρ. (Novasports4)

17.15 ΠΑΟΚ-Πανθρακικός  (Novasports2)

17.15 Πανιώνιος-Νίκη Β. (Novasports7)

17.15 ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ (Novasports6)

19.30 Παναθηναϊκός-Βέροια (Novasports1)

Πρωτάθλημα Κ20 Superleague

12η αγωνιστική

11:00 Καλλονή – Πλατανιάς

11:00 Πανιώνιος – Νίκη Β.

12:00 Κέρκυρα – Ολυμπιακός

12:00 ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ

14:00 ΠΑΟΚ – Πανθρακικός

Πρωτάθλημα Κ17 Superleague

1ος όμιλος, 2η αγωνιστική, Β’ Γύρος

12:30 Ατρόμητος – Καλλονή

Πρωτάθλημα Κ15 Superleague

2ος όμιλος

1η αγωνιστική, Β’ Γύρος

10:30 Παναιτωλικός – Πανθρακικός

Φούτμπολ Λιγκ

1ος όμιλος

6η αγωνιστική

15.00 ΑΕ Ερμιονίδας – Ηρακλής Ψαχνών

15:00 Επισκοπή – Φωστήρ

15.00 Αλιμος – Χανιά

15.00 Καλλιθέα – Νέος Αχαρναϊκός

18.00 Παναχαϊκή – ΑΕΚ (OTEsport4)

2ος όμιλος

15.00 Αναγέννηση Καρδ. – Λαμία

15.00 Πιερικός – Ολυμπιακός Β.

15.00 Εθνικός Γαζώρου – Ζάκυνθος

15.00 Αγροτικός Αστήρ – Αιγινιακός

Γ’ Εθνική

1ος όμιλο

8η αγωνιστική

15.00 Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης

15.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Αρν.

15.00 Δόξα Δράμας – Θύελλα Φιλώτα

15.00 Ηρακλής Αμπελοκήπων -Εβρος Σουφλ.

15.00 Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρ.

15.00 Καμπανιακός – Καβάλα ΑΟ

15.00 Καστοριά                – Ορφέας Ελευθερούπολης

2ος όμιλος

15.00 Πυρσός Γρεβενών – Τρίκαλα

15.00 Αναγέννηση Αρτας – Οπούντιος Μαρτ.

15.00 Δωτιεύς Αγιάς – Εθνικός Φιλιππιάδας

15.00 Πύρασος Ν. Αγχιάλου – Αχιλλέας Νεοκ.

15.00 Οικονόμος Τσαρ. – Λευκάδια Νάουσας

15.00 Βατανιακός – Ρήγας Φεραίος

15.00 Θεσπρωτός – Κοζάνη

15.00 Ενωση Απ. Παύλου – Καραϊσκάκης

3ος όμιλος

15.00 Παναρκαδικός – Αχαϊκή

15:00 Καλαμάτα – Παναργειακός

15:00 Παμβουπρασιακός – Αστέρας Μαγ.

15.00 Πανελευσινιακός – Δόξα Ν. Μανωλ.

15:00 Αιολικός – Ζακυνθιακός

4ος όμιλος

15.00 ΠΑΟ Κρουσσώνος – Γιούχτας

15.00 Κηφισιά – Ατρόμητος Πειραιά

15.00 Ηλυσιακός – Εθνικός Πειραιά

15.00 Ηρόδοτος                – ΑΟ Νέας Ιωνίας

15.00 Κισσαμικός – Αναγέννηση Ιεράπετρας

 15.00 Ιωνικός – Κεραυνός Γλυφάδας

15.00 Κυανούς Αστήρ Β. – Τριγλία Ραφήνας

Πρέμιερ Λιγκ, Αγγλία

13η αγωνιστική

15.30 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Σ. (OTEsport1)

18.00 Τότεναμ-Εβερτον(OTEsport1)

 Λιγκ 1, Γαλλία

15η αγωνιστική

15.00 Μπορντό-Λιλ (Novasports3)

18.00 Εβιάν-Γκινγκάμπ

22.00 Σεντ Ετιέν-Λιόν (Novasports2)

 Μπουντεσλίγκα, Γερμανία

13η αγωνιστική

16.30 Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ (OTEsport5)

18.30 Αϊντραχτ Φρ.-Ντόρτμουντ (OTEsport5)

Μπουντεσλίγκα 2, Γερμανία

15η αγωνιστική

14:30 Μόναχο 1860 – FVS Φρανκφούρτης

14:30 Σεντ Πάουλι – Καϊζερσλάουτερν (OTEsport5)

14:30 Σαντχάουζεν – Λειψία

 Σέριε Α, Ιταλία

13η αγωνιστική

16.00 Κάλιαρι-Φιορεντίνα (OTEsport3)

16.00 Τσεζένα-Τζένοα (OTEsport6)

16. Εμπολι-Αταλάντα

16.00 Μίλαν-Ουντινέζε (OTEsport2)

16.00 Παλέρμο-Πάρμα (OTEsport4)

19.00 Γιουβέντους-Τορίνο (OTEsport2)

21.45 Ρόμα-Ιντερ (OTEsport1)

Ερεντιβίζε, Ολλανδία

 14η αγωνιστική

13.30 Ντεν Χάαγκ-Αγιαξ (ACTION 24)

15.30 Εξέλσιορ-Τσβόλε

15.30 Τβέντε-Γκρόνινγκεν (ACTION 24)

17.45 Αϊντχόφεν-Φέγενορτ (ACTION 24)

 Πριμέρα, Ισπανία

 13η αγωνιστική

13.00 Ατλέτικο Μ.-Λα Κορούνια(OTEsport1)

18.00 Σεβίλη-Γρανάδα(OTEsport3)

20.00 Κόρδοβα-Βιγιαρεάλ(OTEsport4)

22.00 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα(OTEsport2)

 Πρέμιερ Λιγκ, Ρωσία

15η αγωνιστική

12.30 Λοκομοτίβ Μ.-Σπαρτάκ Μ. (Νovasports2)

15.00 Ρούμπιν Καζάν-Ντιναμό Μ.

17.30 Τέρεκ Γκρόζνι-Κράσνονταρ

 Πριμέιρα Λίγκα, Πορτογαλία

11η αγωνιστική

18.00 Ζιλ Βιθέντε-Νασιονάλ

18.00 Μαρίτιμο-Μποαβίστα

20.00 Ακαδέμικα-Μπενφίκα

22.15 Πόρτο-Ρίο Αβε (Novasports3)

Mini Euro 2014

16:00 Ημιτελικά (Novasports7)

22:00 Τελικός (Novasports7)

Μπάσκετ

Α1 ανδρών

8η αγωνιστική

13.00 AEK-Κολοσσός (OTEsport3)

17.00 KAOΔ-Ολυμπιακός (Novasports1)

Α2 γυναικών

9η αγωνιστική

12.00 Πρωτέας-Αναγέννηση Ν.Ρ.

12.00 ΠΑΟΚ-Ιπποκράτης

13.00 Τερψιθέα-Παναθηναϊκός

13.00 Παναθλητικός-Ολυμπιακός Β.

16.00 Σούρμενα-Αθηναϊκός

Ισπανικό πρωτάθλημα

13:30 Μπαρτσελόνα – Μούρθια (ΟΤΕsport6)

19:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Σαραγόσα (ΟΤΕsport6)

Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30 Βενέτσια – Καζέρτα (ΟΤΕsport6)

 NBA

20.00 Μπόστον Σέλτικς-Σαν Αντόνιο Σπερς (OTEsport3)

22.00 Μπρούκλιν Νετς-Σικάγο Μπουλς

22.30 Ντιτρόιτ Πίστονς-Γκόλντεν Στέιτ Γ. (OTEsport3)

01.00 Σακραμέντο Κινγκς-Μέμφις Γκρίζλις

02.30 Νιού Γιόρκ Νικς-Μαϊάμι Χιτς

03.00 Φοίνιξ Σανς-Ορλάντο Μάτζικ

04.00 Πόρτλαντ Τρ. Μπλ.-Μινεσότα Τιμπ.

04.30 Λ. Αντζελες Λέικερς-Τορόντο Ράπτορς

Βόλεϊ

Α1 γυναικών

8η αγωνιστική

14.30 Ρέθυμνο-ΑΕΚ

17.30 Ηλιούπολη-Ολυμπιακός

 

Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι, η λειτουργία του online chat θα πραγματοποιείται καθημερίνα Δευτέρα με Κυριακή και ώρες 18.00-21.00.

Μέγιστη χρονική διάρκεια συνομιλίας 15 λεπτά.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σας μέχρι τώρα.

Με εκτίμηση,

Η ομάδα του boro.gr

Κάντε click για να αρχίσετε
X