Τετάρτη 3 Δεκεμβρίου
Ποδόσφαιρο
Superleague
6η αγωνιστική (εξ αναβολής)
15:00 Πανθρακικός – Πλατανιάς (Novasports2)
17:15 Ξάνθη – Καλλονή (Novasports6)
17:15 Κέρκυρα – Πανιώνιος (Novasports4)
17:15 Ατρόμητος – Βέροια (Novasports2)
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός (Novasports3)
19:30 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (Novasports1)
Φουτμπολ Λιγκ ΟΠΑΠ
1ος όμιλος
3η αγωνιστική
15:00 Επισκοπή – Παναχαϊκή
Πρέμιερ, Αγγλία, 14η αγωνιστική
21:45 Σάντερλαντ – Μ.Σίτι (OTEsport2)
21:45 Τσέλσι – Τότεναμ (OTEsport1)
21:45 Άρσεναλ – Σαουθάμπτον (OTEsport4)
21:45 Έβερτον – Χαλ
Ligue 1, Γαλλία, 16η αγωνιστική
20:00 Γκινγκάμπ – Καέν
20:00 Μετς – Μπορντό
20:00 Μονπελιέ – Σεντ Ετιέν (Novasports2)
20:00 Μπαστιά – Εβιάν
20:00 Νις – Ρεν
22:00 Λιλ – Παρί Σ.Ζ (Novasports2)
Ρωσία, Πρέμιερ, 16η αγωνιστική
16:45 Ρούμπιν Καζάν – Ζενίτ
18:00 Λοκομοτίβ Μ. – Ουράλ
19:00 Κουμπάν – Κρασνοντάρ
19:00 Τέρεκ Γκρόζνι – Τορπέντο Μ.
Ισπανία, Κόπα ντελ Ρέι
21:00 Λ’ Οσπιταλέ – Ατλέτικο Μ.
21:00 Λα Κορούνια – Μάλαγα (OTEsport3)
21:00 Σεβίλλη – Σαμπαντέλ
23:00 Γρανάδα – Κόρδοβα
23:00 Oυέσκα – Μπαρτσελόνα (OTEsport3)
Ιταλία, Κύπελλο
16:00 Αταλάντα – Αβελόνο
19:00 Έμπολι – Τζένοα (OTEsport5)
22:00 Ουντινέζε – Τσεζένα (OTEsport5)
Μπάσκετ
Ευγωλίγκα
20:00 Αρμάνι Μιλάνο – Μπάγερν (Novasports3)
Γιούροκαπ
18:30 Χίμκι – Μπεσικτάς (Eurosport2)
19:00 ΠΑΟΚ – Λοκομοτίβ Κουμπάν (Novasports7)
19:00 Λιέτβους Ρίτας – Βόλγκογκραντ
19:00 Παρτιζάν – Χάποελ Μ. Ιερουσαλήμ
19:30 Νίμπουργκ – Σπίρου Σαρλερουά
19:30 Πλοέστι – Μπάνβιτσπορ
19:30 Ρίγα – Ζενίτ
20:00 Μπούντουτσνοστ – Ζιελόνα Γκόρα
20:00 Πίναρ Καρσίγιακα – Βέντσπιλς
21:00 Καντού – Βιλερμπάν
21:00 Όλτενμπουργκ – Νανσί
21:30 Οστάνδη – Άρτλαντ
21:30 Ουνιόν Ολίμπια – Σζολνίκι Ολάι
21:30 Σαραγόσα – Βόννη
21:30 Σεβίλλη – Ρόμα
21:30 Στρασβούργο – Ρετζιάνα
22:00 Γκραν Κανάρια – Ντιζόν
ΝΒΑ
02:00 Ουάσινγκτον Γουίζαρντς – Λ.Α Λέικερς
02:00 Σάρλοτ Χόρνετς – Σικάγο Μπουλς
02:30 Μαϊάμι Χιτ – Ατλάντα Χοκς
02:30 Μπόστον Σέλτικς – Ντιτρόιτ Πίστονς
02:30 Μπρούκλιν Νετς – Σαν Αντόνιο Σπερς
03:00 Μιλγουόκι Μπακς – Ντάλας Μάβερικς
03:00 Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Φιλαδέλφεια 76ers
03:00 Χιούστον Ρόκετς – Μέμφις Γκρίζλις (OTEsport3)
04:00 Γιούτα Τζαζ – Τορόντο Ράπτορς
05:30 Λ.Α Κλίπετς – Ορλάντο Μάτζικ
Βόλεϊ
Τσάμπιονς Λιγκ
18:00 Ζενίτ – Ποσοίλνιτσα
19:00 Γιαστρζέμπσκι Βέγκιελ – Νοβοσίμπιρσκι
19:00 Φανερμπαχτσέ – Παρί
21:00 Φριντριχσάφεν – Ολυμπιακός (ΟΤΕsport6)
21:30 Μασκεράτα – Μπελγκορόντ
21:30 Τουρς – Χάλκμπανκ
Χαντμπολ
Α1 ανδρών
18:00 Φοίβος Συκεών – ΓΑΣ Κιλκίς
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα γυναικών, προκριματικά, πρώτη φάση
18:45 Λευκορωσία – Ελλάδα
21:15 Σλοβενία – Ελβετία
21:30 Ισλανδία – Π.Γ.Δ.Μ