Κυριακή 7 Δεκεμβρίου
Σούπερ Λιγκ, 12η αγωνιστική
15.00 Ξάνθη-ΠΑΟΚ(Novasports2)
17.15 Νίκη Β.-Καλλονή (Novasports4)
17.15 Παναιτωλικός-Πανιώνιος (Novasports2)
17.15 ΟΦΗ-Λεβαδειακός (Novasports3)
19.30 Αστέρας Τρ.-Παναθηναϊκός (Novasports1)
Πρωτάθλημα Superlaegue, K20
13η αγωνιστική
11:00 Νίκη Βόλου – Καλλονή
11:00 Παναιτωλικός – Πανιώνιος
13:30 Κέρκυρα – Ατρόμητος
Πρωτάθλημα Superleague K17
Όμιλος Α’, 3η αγωνιστική, Β’ Γύρος
12:00 Αστ.Τρίπολης – Ατρόμητος
12:00 ΟΦΗ – Εργοτέλης
14:00 Λεβαδειακός – Πανιώνιος
16:00 Καλλονή – Ολυμπιακός
Όμιλος Β’, 5η αγωνιστική, 2ος Γύρος
10:30 Κέρκυρα – ΠΑΟΚ
14:00 Βέροια – Πανθρακικός
Πρωτάθλημα Superleague K15
Όμιλος Α’, 2η αγωνιστική, 2ος Γύρος
15:00 Παναθηναϊκός – Πλατανιάς
Όμιλος Β’, 2η αγωνιστική, 2ος Γύρος
14:00 Πανθρακικός – ΠΑΟΚ
Φούτμπολ Λιγκ, 7η αγωνιστική
1ος όμιλος
15.00 Φωστήρ-ΑΕ Ερμιονίδας
15.00 Αχαρναϊκός-Αλιμος
18.00 ΑΕΚ-Επισκοπή (OTEsport4)
2ος όμιλος
15.00 Ζάκυνθος-Αναγέν. Καρδίτσας
15.00 Τύρναβος-Πιερικός
15.00 Αιγινιακός-Λάρισα
15.00 Απόλλων Σμ.-Φωκικός
Γ’ Εθνική
9η αγωνιστική
1ος όμιλος
15.00 Αρης-Απόλλων Αρναίας (Novasports3)
15.00 Πανσερραϊκός-Βυζάντιο
15.00 Θύελλα Φ.-Αναγέννηση Γιαν.
15.00 Εβρος Σουφλίου-Αρης Ακροπ.
15.00 Εθνικός Αλεξ.-Δόξα Δρ.
15.00 Καβάλα-Ηρακλής Αμπελ.
15.00 Ορφέας Ελευθ.-Εθνικός Αγιον.
15.00 Καστοριά-Καμπανιακός
2ος όμιλος
15.00 Τρίκαλα-Οπούντιος Μαρτίνου
15.00 Εθνικός Φιλ.-Πυρσός Γρεβενών
15.00 Αχιλλέας Νεοκ.-Αναγέννηση Αρτ.
15.00 Λευκάδια Ν.-Δωτιεύς Αγιάς
15.00 Ρήγας Φεραίος-Πύρασος Ν. Αγχ.
15.00 Κοζάνη-Οικονόμος
15.00 Καραϊσκάκης-Βατανιακός
15.00 Ενωση Απ. Παύλου-Θεσπρωτός
3ος όμιλος
15.00 Αχαϊκή-Παναργειακός
15.00 Αστέρας Μαγ.-Καλαμάτα
15.00 Βύζας Μεγ.-ΠΑΟ Λουτρακίου
15.00 Δόξα Ν. Μανωλ.-Παμβουπρασιακός
15.00 Ερμής Κιβερίου-Αιολικός
4ος όμιλος
15.00 Γιούχτας-Ατρόμητος Π.
15.00 Εθνικός Π.-ΠΑΟ Κρουσσώνος
15.00 Νέα ιωνία-Κηφισιά
15.00 Αναγ. Ιεράπετρας-Ηλυσιακός
15.00 Κεραυνός Γλυφ.-Ηρόδοτος
15.00 Τριγλία Ραφήνας-Κισσαμικός
15.00 Ιωνικός-Κυανούς Αστήρ Βάρης
Πρέμιερ Λιγκ, Αγγλία, 15η αγωνιστική
15.30 Γουέστ Χαμ-Σουόνσι (OTEsport1)
18.00 Αστον Βίλα-Λέστερ (OTEsport1)
Ligue1, Γαλλία, 17η αγωνιστική
15.00 Εβιάν-Λιόν
18.00 Λανς-Λιλ
18.00 Ρεμς-Γκινγκάμπ (Novasports7)
22.00 Μαρσέιγ-Μετς (Novasports2)
Μπουντεσλίγκα, Γερμανία, 14η αγωνιστική
16.30 Αμβούργο-Μάιντζ (OTEsport5)
18.30 Αϊντραχτ Φρ.-Βέρντερ Βρ. (OTEsport5)
Μπουντεσλίγκα2, Γερμανία, 16η αγωνιστική
14:30 Καρλσρούη – Άιντραχτ Φρ.
14:30 Ουνιόν Βερολίνου – FSV Φρανκφούρτης
14:30 Λειψία – Ινγκολσταντ (OTEsport5)
Σέριε Α, Ιταλία, 14η αγωνιστική
13.30 Νάπολι-Εμπολι (OTEsport2)
16.00 Αταλάντα-Τσεζένα (OTEsport6)
16.00 Τζένοα-Μίλαν (OTEsport2)
16.00 Πάρμα-Λάτσιο (OTEsport3)
21.45 Ιντερ-Ουντινέζε (OTEsport1)
Ερεντιβίζε, Ολλανδία, 15η αγωνιστική
13.30 Τσβόλε-Ντεν Χάαγκ
15.30 Ουτρέχτη-Χεράκλες
15.30 Γκρόνινγκεν-Χερενφέιν
17.45 Φίτεσε-Τβέντε
Πριμέρα, Ισπανία, 14η αγωνιστική
13.00 Βαγιεκάνο-Σεβίλη (OTEsport1)
18.00 Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ (OTEsport2)
20.00 Βιγιαρεάλ-Σοσιεδάδ (OTEsport2)
22.00 Γρανάδα-Βαλένθια(OTEsport2)
Πριμέιρα Λίγκα, Πορτογαλία, 12η αγωνιστική
18.00 Μορεϊρένσε-Πάκος Φερέιρα
18.00 Αρούκα-Πενιαφέλ
22.15 Μπράγκα-Γκιμαράες
Πρέμιερ Λιγκ, Ρωσία, 17η αγωνιστική
12.30 Τέρεκ Γκρόζνι-Λοκομοτίφ Μ.
15.00 Ντιναμό Μ.-Αμκάρ
Μπάσκετ
Μπάσκετ Λιγκ ΣΚΡΑΤΣ, 10η αγωνιστική
12.30 Ολυμπιακός-Κόροιβος (ΟΤΕsport3)
Α2 γυναικών, 10η αγωνιστική
12.00 Σούρμενα-Ας Κώων Ιπποκράτης
13.00 Παναθλητικός-Αναγέννηση Ν.Ρ.
13.30 Τερψιθέα Γλυφάδας-Πρωτεέας Βούλας
14.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Βόλου
Ισπανικό Πρωτάθλημα
13:00 Βαλένθια – Λαμποράλ Κούτσα (OTEsport6)
21:00 Εστουδιάντες – Ρεάλ Μαδρίτης (OTEsport5)
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:30 Σάσαρι – Αρμάνι Μιλάνο (ΟΤΕsport6)
ΝΒΑ
20.00 Μπόστον-Ουάσινγκτον (OTEsport3)
22.30 Ατλάντα Χοκς-Ντένβερ Ν. (OTEsport3)
01:00 Μέμφις Γκρίζλις-Μαϊάμι Χιτς
01.00 Ντιτρόιτ Πίστονς-Οκλαχόμα Θ.
02.30 Νιού Γιόρκ Νικς-Πόρτλαντ Τ. Μπλ.
02:30 Ντάλας Μ.-Μιλγουόκι Μπ.
04:30 Λος Αντζελες Λέικερς-Νιού Ορλεανς Π.
Βόλεϊ
Βόλεϊ Λιγκ ΟΠΑΠ, 7η αγωνιστική
18.00 Κηφισιά-Αρης
Α1 γυναικών, 9η αγωνιστική
16.00 Ανατόλια-Μαρκόπουλο
Χάντμπολ
Α1 ανδρών, 10η αγωνιστική
12.30 ΑΕΚ-Διομήδης Άργους
16.00 Αν.Βύρωνα – Ποσειδών Λουτρακίου
Κολύμβηση
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 25άρας πισίνας, Ντόχα
17:00 Τελικοί (Eurosport2)
Χιονοδρομίες
Παγκόσμιο Κύπελλο, Λιλεχάμερ, Νορβηγία
Βορινό Σύνθετο
09:45 HS 138 (Eurosport)
14:45 Gudersen (Eurosport2)
Σκι Αντοχής
10:45 10χλμ γυναικών κλασσικό (Eurosport)
12:45 15 χλμ ανδρών, κλασσικό (Eurosport)
15:15 Ελεύθερα άλματα (Eurosport)
Αλπικό Σκι, Μπίβερ Κιρκ, ΗΠΑ
18:30 Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport)
21:30 Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport)
Παγκόσμιο Κύπελλο, Λέι Λουζ, Καναδάς
19:45 Super-G γυναικών (Eurosport)
Δίαθλο, Παγκόσμιο Κύπελλο, Όστερσουντ, Σουηδία
12:00 Καταδίωξη ανδρών (Eurosport)
14:15 Καταδίωξη γυναικών (Eurosport)