Αρχική / More / Αθλητικά / Η ατζέντα της 16ης Ιανουαρίου
Η ατζέντα της 16ης Ιανουαρίου thumbnail

Η ατζέντα της 16ης Ιανουαρίου

Παρασκευή 16 Ιανουαρίου
Φουτμπολ Λιγκ, 13η αγωνιστική
1ος Όμιλος
16:00 Επισκοπή – Χανιά (OTEsport4)
Πριμέρα, Ισπανία, 18η αγωνιστική
21:45 Κόρδοβα – Εϊμπάρ (OTEsport2)
Πριμέιρα, Πορτογαλία, 16η αγωνιστική
22:30 Εστορίλ – Μορεϊρένσε
Λιγκ 1, Γαλλία, 20η αγωνιστική
21:30 Μπορντό – Νις (Novasports1)
Ερεντεβίσε, Ολλανδία, 18η αγωνιστική
21:00 Άγιαξ – Χρόνινγκεν (Novasports7)
Κύπελλο Ασίας
09:00 Παλαιστίνη – Ιορδανία (Eurosport2)
11:00 Ιράκ – Ιαπωνία
Λίγκ 2, Γαλλία, 20η αγωνιστική
21:00 Αμιέν – Ανζέρ
21:00 Αζαξιό – Χάβρη
21:00 Λαβάλ – Ντιζόν
21:00 Μπρεστ – Νιόρ
21:00 Νιμ – Βαλενσιέν
21:00 Οσέρ – Κλερμόν
21:00 Σατορού – Κρετέιγ
21:00 Τουρ – Τρουά
Μπάσκετ
Ευρωλίγκα, Τοπ 16
20:00 Φενερμπαχτσέ – Ολυμπιακός (Novasports2)
21:30 Λαμποράλ Κούτσα – Νίζνι Νόβγκοροντ (Novasports2)
21:45 Παναθηναϊκός – Ζαλγκίρις (ΝΕΡΙΤ ΕΝΑ)
22:00 Ερυθρός Αστέρας – Γαλατασαράι (Novasports3)
22:00 Ουνικάχα Μάλαγα – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2)
ΝΒΑ
02:00 Ιντιάνα Πέισερς – Ντιτρόιτ Πίστονς
02:00 Ορλάντο Μάτζικ – Μέμφις Γκρίζλις
02:00 Ουάσινγκτον Ουίτζαρντς – Μπρούκλιν Νετς
02:00 Φιλαδέλφεια 76ers – Νιού Όρλεανς Πέλικανς
02:30 Μπόστον Σέλτικς – Σικάγο Μπουλς
02:30 Τορόντο Ράπτορς – Ατλάντα Χοκς
03:00 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς (OTEsport3)
03:30 Ντάλας Μάβερικς – Ντένβερ Νάγκετς
03:30 Σαν Αντόνιο Σπερς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
04:00 Γιούτα Τζαζ – Λ.Α Λέικερς
04:00 Φοίνιξ Σανς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς
05:00 Σακραμέντο Κίνγκς – Μαϊάμι Χιτ
05:30 Λ.Α Κλίπερς – Κλίβελαντ Καβαλίερς
Τένις
Τουρνουά Σίδνεϊ
06:30 Ημιτελικά (OTEsport6)
Τουρνουά Χόμπαρτ
10:00 2ος ημιτελικός (OTEsport5)
04:55 Τελικός (ΟΤΕsport5)
Χιονοδρομίες
Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο, Ελβετία
11:15 Σύνθετη ελεύθερη κατάβαση ανδρών (Eurosport)
15:00 Σύνθετη τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport)
Βορινό Σύνθετο – Παγκόσμιο Κύπελλο, Αυστρία
12:30 HS 109 (Eurosport2)
14:15 Gumdersen (Eurosport)
Χιονοσανίδα – Παγκόσμιο Κύπελλο, Αυστρία
13:30 Snowboard Cross (Eurosport2)
Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία
15:45 Σπριντ γυναικών (Eurosport)
Ελεύθερα Άλματα – Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολωνία
18:45 Προκριματικά HS 134 (Eurosport)

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι, η λειτουργία του online chat θα πραγματοποιείται καθημερίνα Δευτέρα με Κυριακή και ώρες 18.00-21.00.

Μέγιστη χρονική διάρκεια συνομιλίας 15 λεπτά.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σας μέχρι τώρα.

Με εκτίμηση,

Η ομάδα του boro.gr

Κάντε click για να αρχίσετε
X