Αρχική / More / Αθλητικά / Η ατζέντα της 21ης Ιανουαρίου
Η ατζέντα της 21ης Ιανουαρίου thumbnail

Η ατζέντα της 21ης Ιανουαρίου

Τετάρτη 21 Ιανουαρίου
Ποδόσφαιρο
Κύπελλο Ελλάδας Φάση των 16
15:00 Χανιά – ΠΑΣ Γιάννινα (OTEsport4)
15:00 Πανθρακικός – ΟΦΗ (OTEsport5)
15:00 Ξάνθη – Πανιώνιος (OTEsport2)
17:15 Ηρακλής – Αστέρας Τρίπολης (OTEsport4)
17:15 Τύρναβος – Ολυμπιακός (OTEsport2)
17:45 Κέρκυρα – ΑΕΚ (OTEsport5)
19:30 Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός (OTEsport4)
Κύπελλο Γαλλίας
18:00 Μονακό – Εβιάν (OTEsport1)
20:00 Μπουλόν – Γκρενόμπλ
20:00 Τουρ – Σεντ Ετιέν
20:00 Γκινγκάμπ – Σατορού
21:00 Κολέτ – Μπρεστ
21:00 Μπρεσουίρ – Λα Πουάρ Σουρ
22:00 Παρί Σ.Ζ – Μπορντό (OTEsport3)
Κύπελλο Ιταλίας
19:00 Φιορεντίνα – Αταλάντα
22:00 Ίντερ – Σαμπντόρια (OTEsport2)
Κύπελλο Ισπανίας
21:00 Βιγιαρεάλ – Χετάφε (OTEsport1)
23:00 Μάλαγα – Αθλέτικ Μπιλμπάο (OTEsport5)
23:00 Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης (OTEsport1)
Κόπα Άφρικα
18:00 Ισημερινή Γουϊνέα – Μπουρκίνα Φάσο (Eurosport)
21:00 Γκαμπόν – Κονγκό (Eurosport)
Μπάσκετ
Γιούροκαπ, Τοπ 32
18:30 Βόλγκοραντ – Σαραγόσα
19:00 Λιέτβους Ρίτας – Σεβίλλη
19:00 Μπάνβιτσπορ – Γκραν Κανάρια
19:00 Νεπτούνας – Μπεσίκτας
19:00 ΠΑΟΚ – Κίμκι (Novasports3)
19:15 Ούνικς Καζάν – Ζενίτ Αγ.Πετρούπολης (Eurosport2)
19:30 Τούροφ Ζγκόρτζελεκ – Οστάνδη
20:00 Μπάμπεργκ – Ντιζόν
21:00 Νανσί – Λοκομοτίφ Κουμπάν
21:00 Στρασβούργο – Νίμπουργκ
21:15 Μπούντουτσνοστ – Σασάρι
21:45 Βαλένθια – Πλοέστι
21:45 Βίρτους Ρόμα – Τσεντεβίτα
NBA
02:00 Κλίβελαντ Καβαλίερς  – Γιούτα Τζαζ
02:00 Σάρλοτ Χόρνετς – Μαϊάμι Χιτ
02:00 Φιλαδέλφεια 76ers – Ν.Υ. Νικς
02:30 Ατλάντα Χοκς – Ιντιάνα Πέισερς
02:30 Ντιτρόιτ Πίστονς – Ορλάντο Μάτζικ
03:00 Μέμφις Γκρίζλις – Τορόντο Ράπτορς
03:00 Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Ντάλας Μάβερικς
03:00 Νιού Όρλεανς Πέλικανς – Λ.Α Λέικερς
03:00 Ουάσινγκτον Γουίζαρντς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ (OTEsport3)
04:00 Φοίνιξ Σανς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
05:00 Σακραμέντο Κινγκς – Μπρούκλιν νετς
05:30 Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς – Χιούστον Ρόκετς
NCAA
02:00 Νορθ Καρολάινα – Ουέικ Φόρεστ (ΟΤΕsport6)
Βόλεϊ
Τσάμπιονς Λιγκ
18:00 Ζενίτ Καζάν – Ολυμπιακός (OTEsport6)
Τσάλεντζ Καπ
20:00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ζλιν
Τσάμπιονς Λιγκ  γυναικών
21:30 Μπούστρο Αρτσίζιο – Ντ.Μόσχας (OTEsport6)
Τσάλεντζ Καπ Γυναικών
21:00 Λε Κανέ – Πανναξιακός
Κύπελλο Ελλάδος
18:00 Μίλων – Παναχαϊκή
18:00 …. – Πολίχνη
18:00 Κυζικός – Χανιά
18:00 Νίκη Αγιονερίου – Ηρακλής
Χαντμπολ
Κύπελλο Ελλάδος
18:00 ΑΕΚ – Φίλιππος Βέροιας
18:00 Αερωπός Έδεσσας – Φοίβος Συκεών
18:00 ΠΑΟΚ – Αναγέννηση Βύρωνα
18:00 Ποσειδών Λουτρακίου – Διομήδης Άργους
Τένις
Αυστραλιανό Όπεν
11:45 3η μέρα (Eurosport)
02:00 4η μέρα (Eurosport2)
02:00 4η μέρα (Eurosport)
 

Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι, η λειτουργία του online chat θα πραγματοποιείται καθημερίνα Δευτέρα με Κυριακή και ώρες 18.00-21.00.

Μέγιστη χρονική διάρκεια συνομιλίας 15 λεπτά.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σας μέχρι τώρα.

Με εκτίμηση,

Η ομάδα του boro.gr

Κάντε click για να αρχίσετε
X