Αρχική / Επικαιρότητα (old articles) / Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Τα παιχνίδια Ολυμπιακός - Απόλλων Πάτρας και ΠΑΟΚ Παναθηναϊκός για την τελευταία αγωνιστική της Α1, περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις. 09:00 Eurosport 2 Κασίβα Ρεϊσόλ - Σερέζο Οσάκα Πρωτάθλημα Ιαπωνίας 10:50 OTE Sport 2 MotoGP: Λε Μαν Eλεύθερα δοκιμαστικά 3 11:30 Eurosport Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ 13:00 Eurosport 2 Ροτ Βάις Κολν - KHC Ντράγκονς Ευρωπαϊκή Λίγκα χόκεϊ επί χόρτου - Ημιτελικός 13:00 Eurosport Ράλι: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 2η μέρα 14:25 OTE Sport 2 MotoGP: Λε Μαν Ελεύθερα δοκιμαστικά 4 15:00 ET1 Final-4 Κυπέλλου ανδρών Τελικός 15:05 OTE Sport 2 MotoGP: Λε Μαν Κατατακτήριες δοκιμές 15:30 Eurosport 2 Μπλούμενταλ Άμστερνταμ Ευρωπαϊκή Λίγκα χόκεϊ επί χόρτου - Ημιτελικός 15:30 Eurosport Γύρος της Ιταλίας 14ο στάδιο: Τσερβέρε Μπαρδονέκια 16:30 OTE Sport 4 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Βόλφσμπουργκ Bundesliga 16:30 OTE Sport 3 Ντόρτμουντ Χόφενχαϊμ Bundesliga 16:30 OTE Sport 2 Φράιμπουργκ Σάλκε Bundesliga 16:30 OTE Sport 1 Γκλάντμπαχ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga 17:00 Eurosport 2 Ναντ Χόλστεμπρο Κύπελλο EHF - Ημιτελικός 17:00 ET1 Ολυμπιακός - Απόλλων Πάτρας Basket League ΟΠΑΠ 17:00 Novasports 1 - HD1 ATP Masters 1000 Ρώμη, 1ος ημιτελικός 18:30 OTE Sport 3 Στουτγάρδη Μάιντς Bundesliga 19:00 Eurosport 2 Φρις Άουφ Γκόπινγκεν - Ράιν Νέκαρ Λόβεν Κύπελλο EHF - Ημιτελικός 19:00 Eurosport Ράλι: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 2η μέρα 19:00 OTE Sport 1 Χετάφε Βαλένθια Primera Division 19:00 ET3 ΠΑΟΚ Παναθηναϊκός Basket League ΟΠΑΠ 20:00 Eurosport Longines Global Champions Tour 20:00 ESPN America Σικάγο Ντιτρόιτ NHL 20:30 Eurosport 2 Ντίσελντορφ Σίγκαλς International Bowl 21:00 Novasports 1 - HD1 ATP Masters 1000 Ρώμη, 2ος ημιτελικός 21:00 OTE Sport 1 Γρανάδα Οσασούνα Primera Division 21:45 OTE Sport 2 Σαμπντόρια Γιουβέντους Serie Α 23:00 OTE Sport 1 Σεβίλλη - Ρεάλ Σοθιεδάδ Primera Division 23:00 ESPN America Λ.Α. Έιντζελς Σικάγο MLB 00:15 Eurosport Γύρος της Καλιφόρνια 7ο στάδιο 00:30 Novasports 2 - HD2 Μπόκα Τζούνιορς - Κολόν Σάντα Φε Πρωτάθλημα Αργεντινής 01:30 Novasports 3 Διεθνές μίτινγκ στίβου Πουέρτο Ρίκο 02:15 Novasports 1 - HD1 Κίλμες - Νιούελς Ολντ Μπόις Πρωτάθλημα Αργεντινής 04:00 Sport24.gr UFC on FX Belfort vs. Rockhold

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Τα παιχνίδια Ολυμπιακός – Απόλλων Πάτρας και ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός για την τελευταία αγωνιστική της Α1, περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.

09:00 Eurosport 2 Κασίβα Ρεϊσόλ – Σερέζο Οσάκα Πρωτάθλημα Ιαπωνίας

10:50 OTE Sport 2 MotoGP: Λε Μαν Eλεύθερα δοκιμαστικά 3

11:30 Eurosport Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ

13:00 Eurosport 2 Ροτ Βάις Κολν – KHC Ντράγκονς Ευρωπαϊκή Λίγκα χόκεϊ επί χόρτου – Ημιτελικός

13:00 Eurosport Ράλι: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 2η μέρα

14:25 OTE Sport 2 MotoGP: Λε Μαν Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

15:00 ET1 Final-4 Κυπέλλου ανδρών Τελικός

15:05 OTE Sport 2 MotoGP: Λε Μαν Κατατακτήριες δοκιμές

15:30 Eurosport 2 Μπλούμενταλ – Άμστερνταμ Ευρωπαϊκή Λίγκα χόκεϊ επί χόρτου – Ημιτελικός

15:30 Eurosport Γύρος της Ιταλίας 14ο στάδιο: Τσερβέρε – Μπαρδονέκια

16:30 OTE Sport 4 Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 OTE Sport 3 Ντόρτμουντ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 OTE Sport 2 Φράιμπουργκ – Σάλκε Bundesliga

16:30 OTE Sport 1 Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

17:00 Eurosport 2 Ναντ – Χόλστεμπρο Κύπελλο EHF – Ημιτελικός

17:00 ET1 Ολυμπιακός – Απόλλων Πάτρας Basket League ΟΠΑΠ

17:00 Novasports 1 – HD1 ATP Masters 1000 Ρώμη, 1ος ημιτελικός

18:30 OTE Sport 3 Στουτγάρδη – Μάιντς Bundesliga

19:00 Eurosport 2 Φρις Άουφ Γκόπινγκεν – Ράιν Νέκαρ Λόβεν Κύπελλο EHF – Ημιτελικός

19:00 Eurosport Ράλι: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 2η μέρα

19:00 OTE Sport 1 Χετάφε – Βαλένθια Primera Division

19:00 ET3 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Basket League ΟΠΑΠ

20:00 Eurosport Longines Global Champions Tour

20:00 ESPN America Σικάγο – Ντιτρόιτ NHL

20:30 Eurosport 2 Ντίσελντορφ – Σίγκαλς International Bowl

21:00 Novasports 1 – HD1 ATP Masters 1000 Ρώμη, 2ος ημιτελικός

21:00 OTE Sport 1 Γρανάδα – Οσασούνα Primera Division

21:45 OTE Sport 2 Σαμπντόρια – Γιουβέντους Serie Α

23:00 OTE Sport 1 Σεβίλλη – Ρεάλ Σοθιεδάδ Primera Division

23:00 ESPN America Λ.Α. Έιντζελς – Σικάγο MLB

00:15 Eurosport Γύρος της Καλιφόρνια 7ο στάδιο

00:30 Novasports 2 – HD2 Μπόκα Τζούνιορς – Κολόν Σάντα Φε Πρωτάθλημα Αργεντινής

01:30 Novasports 3 Διεθνές μίτινγκ στίβου Πουέρτο Ρίκο

02:15 Novasports 1 – HD1 Κίλμες – Νιούελς Ολντ Μπόις Πρωτάθλημα Αργεντινής

04:00 Sport24.gr UFC on FX Belfort vs. Rockhold

Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι το boro.gr προσφέρει καθημερινά (Δευτέρα-Παρασκευή) δωρεάν ψυχολογική υποστήριξη με επαγγελματίες ψυχολόγους.

Κάντε κλίκ εδώ για να συνδεθείτε και να ενημερωθείτε για τις ώρες λειτουργίας.
X