Αρχική / Επικαιρότητα (old articles) / Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Αγώνες από το Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου Νέων Ανδρών περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.10:30 Eurosport 2 Wuxi Classic Τελικός12:45 Eurosport 2 World Series by Renault 2η κούρσα, Μόσχα14:30 Eurosport 2 Wuxi Classic Τελικός16:00 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, 1ος ημιτελικός ανδρών16:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα εθνικών ομάδων Γκέιτσχεντ, 2η μέρα16:55 Novasports 1 - HD1 Ενόργανη γυμναστική: Παγκόσμιο κύπελλο Πορτογαλία, 2η μέρα17:00 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, 2ος ημιτελικός ανδρών18:00 Eurosport 2 Χιλή Αίγυπτος Παγκόσμιο κύπελλο U-2018:00 OTE Sport 1 Γερμανία Κούβα World League18:45 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, μικρός τελικός γυναικών19:45 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, μικρός τελικός ανδρών20:00 OTE Sport 2 Βουλγαρία Αργεντινή World League20:30 ESPN America Φιλαδέλφεια - Νιου Γιορκ Μετς MLB21:00 Eurosport 2 Ουρουγουάη Κροατία Παγκόσμιο κύπελλο U-2021:00 Eurosport Αγγλία Ιράκ Παγκόσμιο κύπελλο U-2021:00 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, τελικός γυναικών21:15 Novasports 2 - HD2 Ρίβερ Πλέιτ - Σαν Μαρτίν Πρωτάθλημα Αργεντινής21:15 Novasports 1 - HD1 Νιούελς Ολντ Μπόις - Αρχεντίνος Τζούνιορ Πρωτάθλημα Αργεντινής22:00 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, τελικός ανδρών23:30 ESPN America Αριζόνα Σινσινάτι MLB02:00 OTE Sport 2 Λινξ - Τάλσα Σοκ WNBA03:00 ESPN America Σεντ Λούις Τέξας MLB03:00 Novasports 1 - HD1 Σεντ Λούις Τέξας MLB

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Αγώνες από το Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου Νέων Ανδρών περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.

10:30 Eurosport 2 Wuxi Classic Τελικός

12:45 Eurosport 2 World Series by Renault 2η κούρσα, Μόσχα

14:30 Eurosport 2 Wuxi Classic Τελικός

16:00 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, 1ος ημιτελικός ανδρών

16:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα εθνικών ομάδων Γκέιτσχεντ, 2η μέρα

16:55 Novasports 1 – HD1 Ενόργανη γυμναστική: Παγκόσμιο κύπελλο Πορτογαλία, 2η μέρα

17:00 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, 2ος ημιτελικός ανδρών

18:00 Eurosport 2 Χιλή – Αίγυπτος Παγκόσμιο κύπελλο U-20

18:00 OTE Sport 1 Γερμανία – Κούβα World League

18:45 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, μικρός τελικός γυναικών

19:45 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, μικρός τελικός ανδρών

20:00 OTE Sport 2 Βουλγαρία – Αργεντινή World League

20:30 ESPN America Φιλαδέλφεια – Νιου Γιορκ Μετς MLB

21:00 Eurosport 2 Ουρουγουάη – Κροατία Παγκόσμιο κύπελλο U-20

21:00 Eurosport Αγγλία – Ιράκ Παγκόσμιο κύπελλο U-20

21:00 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, τελικός γυναικών

21:15 Novasports 2 – HD2 Ρίβερ Πλέιτ – Σαν Μαρτίν Πρωτάθλημα Αργεντινής

21:15 Novasports 1 – HD1 Νιούελς Ολντ Μπόις – Αρχεντίνος Τζούνιορ Πρωτάθλημα Αργεντινής

22:00 OTE Sport 4 World Tour Ρώμη, τελικός ανδρών

23:30 ESPN America Αριζόνα – Σινσινάτι MLB

02:00 OTE Sport 2 Λινξ – Τάλσα Σοκ WNBA

03:00 ESPN America Σεντ Λούις – Τέξας MLB

03:00 Novasports 1 – HD1 Σεντ Λούις – Τέξας MLB

Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι, η λειτουργία του online chat θα πραγματοποιείται καθημερίνα Δευτέρα με Κυριακή και ώρες 18.00-21.00.

Μέγιστη χρονική διάρκεια συνομιλίας 15 λεπτά.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σας μέχρι τώρα.

Με εκτίμηση,

Η ομάδα του boro.gr

Κάντε click για να αρχίσετε
X