Αρχική / Επικαιρότητα (old articles) / Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Φιλικοί αγώνες ομάδων της Σούπερ Λίγκας περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις. 09:00 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Προκριματικά σφαίρα (Γ), 1500μ (Γ), δισκοβολία (Α), 800μ (Α), 110μ με εμπόδια (Α) 11:00 Eurosport Πανεπιστημιάδα Άνδρες: κατάδυση από πλατφόρμα 10 μέτρων, ημιτελικός 12:00 Eurosport 2 Βραζιλία Ελβετία Πανεπιστημιάδα 12:45 Eurosport Πανεπιστημιάδα Γυναίκες: κατάδυση από βατήρα 3 μέτρων. Τελικός 14:30 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Τελικοί ασύμμετροι ζυγοί (Γ), άλμα (Γ), πλάγιος ίππος (Α), κρίκοι (Α), ασκήσεις εδάφους (Α) 15:00 Eurosport Γύρος της Γαλλίας 11o στάδιο: Αβράνς - Μον-Σαιν-Μισέλ 16:00 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Προκριματικά ύψος (Γ), ημιτελικοί 200μ (Γ), 100μ εμπόδια (Γ), 200μ (Α), τελικός επί κοντώ (Γ) 18:00 Eurosport 2 Γαλλία Γκάνα Παγκόσμιο κύπελλο U-20 18:00 OTE Sport 3 Άρης Πιρίν Φιλικός αγώνας 18:45 Eurosport Ιταλία Φινλανδία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών 19:30 ESPN America Μαϊάμι Ατλάντα MLB 19:30 OTE Sport 4 ΠΑΟΚ Κοπεγχάγη Φιλικός αγώνας 20:00 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Τελικοί 100μ με εμπόδια (Γ), 3000μ στιπλ (Γ), ακόντιο (Α) και 200μ (Α), προκριματικά 5000μ (Α) 20:00 OTE Sport 3 Παναθηναϊκός Γάνδη Φιλικός αγώνας 21:00 Action 24 Τσερνομόρετς Σαχτάρ Super Cup Ουκρανίας 21:00 Eurosport 2 Ιράκ Ουρουγουάη Παγκόσμιο κύπελλο U-20 21:00 Eurosport Σουηδία Δανία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών 22:30 ESPN America Σαν Φρανσίσκο - Νιου Γιορκ Μετς MLB 02:00 ESPN America Πίτσμπεργκ Όκλαντ MLB 03:50 OTE Sport 4 Ιντερνασιονάλ - Αμέρικα Μινέιρο Κύπελλο Βραζιλίας 03:50 OTE Sport 3 Ατλέτικο Μινέιρο - Νιούελς Ολντ Μπόις Copa Libertadores - Ημιτελικά

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Φιλικοί αγώνες ομάδων της Σούπερ Λίγκας περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.

09:00 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Προκριματικά σφαίρα (Γ), 1500μ (Γ), δισκοβολία (Α), 800μ (Α), 110μ με εμπόδια (Α)

11:00 Eurosport Πανεπιστημιάδα Άνδρες: κατάδυση από πλατφόρμα 10 μέτρων, ημιτελικός

12:00 Eurosport 2 Βραζιλία – Ελβετία Πανεπιστημιάδα

12:45 Eurosport Πανεπιστημιάδα Γυναίκες: κατάδυση από βατήρα 3 μέτρων. Τελικός

14:30 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Τελικοί ασύμμετροι ζυγοί (Γ), άλμα (Γ), πλάγιος ίππος (Α), κρίκοι (Α), ασκήσεις εδάφους (Α)

15:00 Eurosport Γύρος της Γαλλίας 11o στάδιο: Αβράνς – Μον-Σαιν-Μισέλ

16:00 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Προκριματικά ύψος (Γ), ημιτελικοί 200μ (Γ), 100μ εμπόδια (Γ), 200μ (Α), τελικός επί κοντώ (Γ)

18:00 Eurosport 2 Γαλλία – Γκάνα Παγκόσμιο κύπελλο U-20

18:00 OTE Sport 3 Άρης – Πιρίν Φιλικός αγώνας

18:45 Eurosport Ιταλία – Φινλανδία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών

19:30 ESPN America Μαϊάμι – Ατλάντα MLB

19:30 OTE Sport 4 ΠΑΟΚ – Κοπεγχάγη Φιλικός αγώνας

20:00 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Τελικοί 100μ με εμπόδια (Γ), 3000μ στιπλ (Γ), ακόντιο (Α) και 200μ (Α), προκριματικά 5000μ (Α)

20:00 OTE Sport 3 Παναθηναϊκός – Γάνδη Φιλικός αγώνας

21:00 Action 24 Τσερνομόρετς – Σαχτάρ Super Cup Ουκρανίας

21:00 Eurosport 2 Ιράκ – Ουρουγουάη Παγκόσμιο κύπελλο U-20

21:00 Eurosport Σουηδία – Δανία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών

22:30 ESPN America Σαν Φρανσίσκο – Νιου Γιορκ Μετς MLB

02:00 ESPN America Πίτσμπεργκ – Όκλαντ MLB

03:50 OTE Sport 4 Ιντερνασιονάλ – Αμέρικα Μινέιρο Κύπελλο Βραζιλίας

03:50 OTE Sport 3 Ατλέτικο Μινέιρο – Νιούελς Ολντ Μπόις Copa Libertadores – Ημιτελικά

Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι το boro.gr προσφέρει καθημερινά (Δευτέρα-Παρασκευή) δωρεάν ψυχολογική υποστήριξη με επαγγελματίες ψυχολόγους.

Κάντε κλίκ εδώ για να συνδεθείτε και να ενημερωθείτε για τις ώρες λειτουργίας.
X