Αρχική / Επικαιρότητα (old articles) / H κλήρωση της Σούπερ λιγκ
Το πρωτάθλημα της Σούπερ λιγκ αρχίζει στις 17 Αυγούστου, θα έχει 18 ομάδες και για πρώτη φορά θα απουσιάζει η ΑΕΚ.Μέχρι την 7η αγωνιστική θα πρέπει να περιμένουμε για να παρακολουθήσουμε το πρώτο ντέρμπι της νέας περιόδου 2013-2014. Τότε ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Παναθηναϊκό, ενώ τη 10η αγωνιστική στη Λεωφόρο θα γίνει το ντέρμπι των "αιωνίων", Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός. Την 11η αγωνιστική το Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ.Ο Παναθηναϊκός στον πρώτο γύρο θα αντιμετωπίσει τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα, αλλά υποδέχεται τον Ολυμπιακό στη Λεωφόρο.Ο Ολυμπιακός θα παίξει τα ντέρμπι με Παναθηναϊκό και ΠΑΟΚ σε δύο συνεχόμενες αγωνιστικές την 10η και την 11η.Η πρώτη αγωνιστική του νέου πρωταθλήματος φέρνει αντιμέτωπους τους δύο νεοφώτιστους, Καλλονή και Παναιτωλικό με Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό αντίστοιχα.1η αγωνιστικήΟΦΗ - ΠανιώνιοςΠαναθηναϊκός - ΠαναιτωλικόςΠΑΟΚ - ΞάνθηΠλατανιάς - ΒέροιαΑπόλλων Σμύρνης - ΆρηςΑστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ ΓιάννιναΚαλλονή - ΟλυμπιακόςΑτρόμητος - ΕργοτέληςΛεβαδειακός - ΠανθρακικόςΤα ντέρμπι7η αγωνιστική: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός10η αγωνιστική: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός11η αγωνιστική: Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ24η αγωνιστική: Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ27η αγωνιστική: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός28η αγωνιστική: ΠΑΟΚ - ΟλυμπιακόςΑναλυτικά η κλήρωση:1η Αγωνιστική ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ2η Αγωνιστική ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΕΡΟΙΑ - Ο.Φ.Η. ΑΡΗΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ3η Αγωνιστική ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Ο.Φ.Η. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ4η Αγωνιστική Ο.Φ.Η. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ5η Αγωνιστική ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ6η Αγωνιστική ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΒΕΡΟΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ7η Αγωνιστική ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η. SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΗΣ8η Αγωνιστική Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ9η Αγωνιστική ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ10η Αγωνιστική ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ11η Αγωνιστική ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ12η Αγωνιστική ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - Ο.Φ.Η.13η Αγωνιστική ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΑΡΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ο.Φ.Η. - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ14η Αγωνιστική ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Ο.Φ.Η. ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ15η Αγωνιστική ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.16η Αγωνιστική ΑΡΗΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.17η Αγωνιστική ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

H κλήρωση της Σούπερ λιγκ

Το πρωτάθλημα της Σούπερ λιγκ αρχίζει στις 17 Αυγούστου, θα έχει 18 ομάδες και για πρώτη φορά θα απουσιάζει η ΑΕΚ.

Μέχρι την 7η αγωνιστική θα πρέπει να περιμένουμε για να παρακολουθήσουμε το πρώτο ντέρμπι της νέας περιόδου 2013-2014. Τότε ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Παναθηναϊκό, ενώ τη 10η αγωνιστική στη Λεωφόρο θα γίνει το ντέρμπι των "αιωνίων", Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός. Την 11η αγωνιστική το Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ.

Ο Παναθηναϊκός στον πρώτο γύρο θα αντιμετωπίσει τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα, αλλά υποδέχεται τον Ολυμπιακό στη Λεωφόρο.

Ο Ολυμπιακός θα παίξει τα ντέρμπι με Παναθηναϊκό και ΠΑΟΚ σε δύο συνεχόμενες αγωνιστικές την 10η και την 11η.

Η πρώτη αγωνιστική του νέου πρωταθλήματος φέρνει αντιμέτωπους τους δύο νεοφώτιστους, Καλλονή και Παναιτωλικό με Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό αντίστοιχα.

1η αγωνιστική

ΟΦΗ – Πανιώνιος

Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός

ΠΑΟΚ – Ξάνθη

Πλατανιάς – Βέροια

Απόλλων Σμύρνης – Άρης

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα

Καλλονή – Ολυμπιακός

Ατρόμητος – Εργοτέλης

Λεβαδειακός – Πανθρακικός

Τα ντέρμπι

αγωνιστική: ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

10η αγωνιστική: Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

11η αγωνιστική: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

24η αγωνιστική: Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

27η αγωνιστική: Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

28η αγωνιστική: ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

Αναλυτικά η κλήρωση:

1η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΒΕΡΟΙΑ – Ο.Φ.Η.

ΑΡΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

Ο.Φ.Η. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική

Ο.Φ.Η. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΠΟΛΛΩΝ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΒΕΡΟΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ

8η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΡΗΣ

9η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΡΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

10η Αγωνιστική

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

12η Αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – Ο.Φ.Η.

13η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Ο.Φ.Η.

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

16η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.

17η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι, η λειτουργία του online chat θα πραγματοποιείται καθημερίνα Δευτέρα με Κυριακή και ώρες 18.00-21.00.

Μέγιστη χρονική διάρκεια συνομιλίας 15 λεπτά.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σας μέχρι τώρα.

Με εκτίμηση,

Η ομάδα του boro.gr

Κάντε click για να αρχίσετε
X