Αρχική / More / Αθλητικά / Η ατζέντα της 11ης Ιανουαρίου
Η ατζέντα της 11ης Ιανουαρίου thumbnail

Η ατζέντα της 11ης Ιανουαρίου

Κυριακή 11 Ιανουαρίου
Ποδόσφαιρο
Superleague, 11η αγωνιστική (εξ αναβολής)
15:00 Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2)
17:15 ΟΦΗ – Κέρκυρα (Novasports3)
17:15 Πανθρακικός – Ατρόμητος (Novasports4)
19:30 Ξάνθη – Ολυμπιακός (Novasports1)
Superleague, Κάτω των 20, 11η αγωνιστική
11:45 Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα
15:00 Ξάνθη – Ολυμπιακός
Superleague, Κάτω των 17
Α’ όμιλος, 6η αγωνιστική, Β’ Γύρος
11:00 ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης
11:00 Πανιώνιος – Ολυμπιακός
11:00 Πλατανιάς – Καλλονή
12:30 Εργοτέλης – Ατρόμητος Αθ.
Β’ όμιλος, 1η αγωνιστική, 3ος Γύρος
11:00 Ξάνθη – Πανθρακικός
Superleague, Κάτω των 17
Α’ όμιλος, 5η αγωνιστική, 2ος Γύρος
12:00 Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
12:30 Ατρόμητος – Καλλονή
14:30 Ολυμπιακός – Εργοτέλης
Β’ όμιλος, 5η αγωνιστική, 2ος Γύρος
11:00 Πανθρακικός – Ξάνθη
Φούτμπολ Λιγκ, 12η αγωνιστική
1ος όμιλος
15.00 Ερμιονίδα-Παναιγιάλειος
15.00 Απόλλων Σμ.-Επισκοπή
15.00 Φωστήρ-Αλιμος
18.00 ΑΕΚ-Καλλιθέα (ΟΤΕsport4)
2ος όμιλος
15.00 Ηρακλής-Αγροτικός Αστήρ
15.00 Αναγ. Καρδίτσας-Πιερικός
15.00 Τύρναβος-Φωκικός
16.00 Απόλλων Καλαμ.-Λαμία (OTEsport5)
Γ’ Εθνική, 13η αγωνιστική
1ος όμιλος
15.00 Άρης-Εθνικός Αλεξ. (Novasports3)
15.00 Καβάλα-Εβρος Σουφλίου
15.00 Ορφέας Ελευθ.-Θύελλα Φιλώτα
15.00 Καστοριά-Πανσερραϊκός
15.00 Καμπανιακός-Απόλλων Αρναίας
15.00 Εθνικός Αγιον.-Βυζάντιο
15.00 Ηρακλής Αμπελ.-Αναγ. Γιαννιτσών
15.00 Δόξα Δράμας-Αρης Ακροπ.
2ος όμιλος
15.00 Τρίκαλα-Ρήγας Φεραίος
15.00 Κοζάνη-Λευκάδια Νάουσας
15.00 Καραϊσκάκης-Αχιλλέας Νεοκαισ.
15.00 Ενωση Απ.Παύλου-Εθνικός Φιλιπ.
15.00 Θεσπρωτός-Οπούντιος Μαρτίνου
15.00 Βατανιακός-Πυρσός Γρεβενών
15.00 Οικονόμος Τσαρ.-Αναγ. Αρτας
15.00 Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Δωτιεύς Αγ.
3ος όμιλος
15.00 Αχαϊκή-Δόξα Ν. Μανωλάδας
15.00 Ζακυνθιακός-Βύζας Μεγάρων
15.00 Ερμής Κυβερίου-Κύμη
15.00 Πανελευσινιακός-Παναρκαδικός
15.00 Μανδραϊκός-Καλαμάτα
15.00 Παμβρουπασιακός-ΠΑΟ Λουτρακίου
4ος όμιλος
15.00 Γιούχτας-Κεραυνός Γλυφάδας
15.00 Τριγλία Ραφήνας-Αναγ. Ιεράπετρας
15.00 Κυανούς Αστήρ Βάρης-Νέα Ιωνία
15.00 Ιωνικός-Εθνικός
15.00 Κισσαμικός-Ατρόμητος Π.
15.00 Ηρόδοτος-ΠΑΟ Κρουσσώνος
15.00 Κηφισιά-Ηλυσιακός
Πρέμιερ, Αγγλία, 21η αγωνιστική
15:30 Άρσεναλ – Στόουκ (OTEsport1)
18:00 Μ.Γιουνάιτεντ – Σαουθάμπτον (OTEsport1)
Σέριε Α, Ιταλία, 14η αγωνιστική
13:30 Ίντερ – Τζένοα (OTEsport2)
16:00 Αταλάντα – Κιέβο
16:00 Κάλιαρι – Τσεζένα
16:00 Φιορεντίνα – Παλέρμο (OTEsport4)
16:00 Βερόνα – Πάρμα (OTEsport3)
16:00 Ρόμα – Λάτσιο (OTEsport2)
16:00 Σαμπντόρια – Έμπολι
21:45 Νάπολι – Γιουβέντους (OTEsport1)
Πριμέρα, Ισπανία, 18η αγωνιστική
13:00 Αλμερία – Σεβίλλη (ΟΤΕsport1)
18:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Έλτσε (OTEsport2)
20:00 Γρανάδα – Σοσιεδάδ (OTEsport2)
22:00 Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης (OTEsport2)
Λιγκ 1, Γαλλία, 20η αγωνιστική
15:00 Λυών – Τουλούζ
18:00 Ναντ – Μετς
22:00 Μονακό – Μπορντό (Novasports2)
Πριμέιρα, Πορτογαλία,16η αγωνιστική
18.00 Αρούκα-Σετούμπαλ
18.00 Ζιλ Βιθέντε-Πενιαφέλ
18.00 Ρίο Αβε-Μαρίτιμο
20.00 ΝασιονάλΜποαβίστα
21:15 Μπράγκα – Σπόρτιγνκ (Novasports3)
Α’ Κατηγορία, Κύπρος, 16η αγωνιστική
15:00 ΑΕ Λεμεσσού – ΑΠΟΕΛ
18:00 Αγία Νάπα – Ανόρθωση
Κύπελλο Ασίας
09:00 Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα – Κατάρ ( Eurosport2)
11:00 Ιράν – Μπαχρέιν
Μπάσκετ
Μπάσκετ Λιγκ ΣΚΡΑΤΣ, 12η αγωνιστική
17:00 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ (Novasports7)
Α1 γυναικών, 12η αγωνιστική
12.00 Αθηναϊκός-ΑΣ Κώων Ιπποκράτης
13.00 Παναθλητικός-Τερψιθέα Γλυφάδας
14.00 ΠΑΟΚ-Πρωτέας Βούλας
14.00 Σούρμενα-Αναγέννηση Ν.Ρ.
15.00 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Β.
Ισπανικό πρωτάθλημα, 16η αγωνιστική
13:00 Μπιλμπάο – Βαλένθια
13:15 Σαραγόσα – Γκραν Κανάρια
13:30 Εστουντιάντες – Λα Μπουίθα ντ’ορ
13:30 Μούρθια – Χουνβεντούντ Μπανταλόνα
13:30 Μπαρτσελόνα – Ουνικάχα Μάλαγα (OTEsport3)
13:30 Σεβίλλη – Λαγκούν Άρο
19:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Λαμποράλ Κούτσα
20:30 Φουενλαμπράδα – Κανάριος
Ιταλικό πρωτάθλημα, 16η αγωνιστική
19:15 Βίρτους Μπολόνια – Τρέντο
19:15 Κάπο ντ’Ορλάντο – Βενέτσια
19:15 Καντού – Βίρτους Ρόμα
19:15 Καζέρτα – Πέζαρο
21:30 Αβελίνο – Βαρέζε (ΟΤΕsport5)
ΝΒΑ
22:00 Ατλάντα Χακς – Ουάσινγκτον Ουίζαρντς
22:30 Λ.Α Κλίπερς – Μαϊάμι Χιτ (OTEsport3)
01:00 Μέμφις Γκρίζλις – Φοίνιξ Σανς (OTEsport3)
04:00 Σακραμέντο Κινγκς – Κλίβελαντ Καβαλίερς
04:30 Λ.Α Λέικερς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
Βόλεϊ
Βόλεϊ Λιγκ ΟΠΑΠ, 12η αγωνιστική
18:00 Κηφισιά – Ορεστειάδα
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κάτω των 18, γυναικών, προκριματικά
18:00 Μαυροβούνιο – Ελλάδα
Τένις
Τουρνουά Μπρισμπέιν
11:00 Τελικός (ΟΤΕsport5)
Τουρνουά Τσενάι
13:30 Τελικός (ΟΤΕsport6)
Χιονοδρομίες
Αλπικό Σκι ανδρών – Παγκόσμιο Κύπελλο, Ελβετία
10:45 Τεχνική κατάβαση (Eurosport)
14:00 Τεχνική κατάβαση (Eurosport2)
Αλπικό Σκι γυναικών – Παγκόσμιο Κύπελλο, Ανδόρρα
12:00 Super-G (Eurosport2)
Βορινό Σύνθετο – Παγκόσμιο Κύπελλο, Γαλλία
11:00 HS 118 (Eurosport2)
Δίαθλο – Παγκόσμιο Κύπελλο, Αυστρία
12:00 Μαζική εκκίνηση γυναικών (Eurosport)
15:00 Μαζική εκκίνηση ανδρών (Eurosport2)
Σκι Αντοχής- Tour de Ski, Ιταλία
13:00 9 χλμ Ελεύθερο ανδρών (Eurosport)
14:15 9 χλμ Ελεύθερο γυναικών (Eurosport)
Ελεύθερα Άλματα – Παγκόσμιο Κύπελλο, Αυστρία
15:45 HS 200 (Eurosport)

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι, η λειτουργία του online chat θα πραγματοποιείται καθημερίνα Δευτέρα με Κυριακή και ώρες 18.00-21.00.

Μέγιστη χρονική διάρκεια συνομιλίας 15 λεπτά.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σας μέχρι τώρα.

Με εκτίμηση,

Η ομάδα του boro.gr

Κάντε click για να αρχίσετε
X