Αρχική / More / Αθλητικά / Η ατζέντα της 17ης Ιανουαρίου
Η ατζέντα της 17ης Ιανουαρίου thumbnail

Η ατζέντα της 17ης Ιανουαρίου

Σάββατο 17 Ιανουαρίου
Ποδόσφαιρο
Superleague, 20η αγωνιστική
15:00 Παναιτωλικός – Πανθρακικός (Novasports2)
17:15 Ολυμπιακός – Λεβαδειακός (Novasports1)
19:30 Πανιώνιος – ΠΑΟΚ (Novasports2)
Superleague, Κάτω των 20, 19η αγωνιστική
11:00 Κέρκυρα – Ξάνθη
11:30 ΠΑΟΚ – Πλατανιάς
12:00 Εργοτέλης – Καλλονή
13:00 Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης
15:00 Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
Superleague, Κάτω των 17
Α’ Όμιλος, 7η αγωνιστική, Β’ Γύρος
10:00 Ολυμπιακός – Εργοτέλης
12:00 Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
Β’  Όμιλος, 2η αγωνιστική, 3ος Γύρος
13:30 Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα
SuperLeague, Κάτω των 15
Α’ Όμιλος, 6η αγωνιστική, 2ος Γύρος
12:30 Ατρόμητος – Ολυμπιακός
Β’ Όμιλος, 6η αγωνιστική, 2ος Γύρος
11:00 Παναιτωλικός – Βέροια
14:00 ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ
Φουτμπολ Λιγκ 1
16η αγωνιστική
Νότιος Όμιλος
18:00 Αστέρας Μαγούλας – Πανηλειακός
Βόρειος Όμιλος
15:00 Αιγινιακός – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Πρέμιερ, Αγγλία
22η αγωνιστική
14:45 Σάντερλαντ – Σαουθάμπτον (OTEsport1)
17:00 Άρσεναλ – Φούλαμ  (OTEsport1)
17:00 Κρίσταλ Πάλας – Στόουκ
17:00 Μάντσεστερ Σίτι – Κάρντιφ
17:00 Νόριτς – χαλ
17:00 Γουέστ Χαμ – Νιούκαστλ
19:30 Λίβερπουλ – Άστον Βίλα (OTEsport1)
Λινγκ 1, Γαλλία
21η αγωνιστική
 18:00 Μαρσέιγ – Βαλανσιέν
18:00 Μπαστιά – Μπορντό
21:00 Λοριάν – Γκινγκάμπ
21:00 Νις – Αζαξιό
21:00 Ρεν – Εβιάν
21:00 Σοσό – Μοντπελιέ
Σιέρε Α, Ιταλία
20η αγωνιστική
19η αγωνιστική
19:00 Ρόμα – Λιβόρνο  (OTEsport3)
21:45 Γιουβέντους – Σαμπντόρια
Ερεντιβίζε, Ολλανδία
19η αγωνιστική
19:45 Αλκμάαρ – Μπρέντα
20:45 Βαλβάικ – Χρόνιγκεν
20:45 Τσβόλε – Φίρεσε  (Novasports3)  
21:45 Χέρενφεν – Ρόντα
Πριμέρα, Ισπανία
20η αγωνιστική
17:00 Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης (OTEsport2)
19:00 Έλτσε – Βαγιεκάνο (OTEsport2)
21:00 Γρανάδα – Οσασούνα (OTEsport2)
23:00 Εσπανιόλ – Θέλτα (OTEsport2)
Βέλγιο, Προ Λιγκ
22η αγωνιστική
19:00 Σταντάρ Λιέγης – Οστάνδη (ΟΠΑΠ TV)
21:00 Γάνδη – Κορτράικ
21:00 Σαρλερουά – Λέουβεν
21:00 Λιρς – Κλαμπ Μπριζ (Action24)
21:00 Ρεντ Σταρ Βάασλαντ – Μονς
21:00 Σερλκ Μπριζ – Λόκερεν
Πορτογαλία, Πριμέρα Λίγκα
16η αγωνιστική
22:15 Αρούκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνα
Κύπρος, Α’ κατηγορία
17η αγωνιστική
15:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ανόρθωση
17:00 ΕΝ Παραλιμνίου – ΑΕΚ
18:00 Αλκή – Απόλλων Λεμεσσού
Πρέμιερσιπ, Σκωτία
23η αγωνιστική
17:00 Αμπερντίν – Ινβερνές
19:00 Σέλτικ – Μάδεργουελ
17:00 Χιμπέρνιαν – Σεντ Μίρεν
17:00 Πάτρικ Θιστ – Κιλμάρνοκ
17:00 Ρος Κάουντι – Νταντί Γιουνάιτντ
17:00 ΣενΤζόνστον – Χαρτς
Διεθνή φιλικά
Πολωνία – Νορβηγία
Μπάσκετ: 14η αγωνιστική Α1
16:00 Ηλυσιακός – Απόλλων Πάτρας
16:00 Ν.Κηφισιά – Τρίκαλα (Novasports3)
18:00 Άρης – ΚΑΟ Δράμας
Βόλεϊ,
Βόλεϊ λιγκ ανδρών, 13η αγωνιστική
20:00 Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου (Novasports1)
20:30 Άρης – Λαμία
Α1 γυναικών
12η αγωνιστική
15:30 Ολυμπιακός – Ίωνες
17:00 ΟΠ Ρεθύμνου – ΑΣ Μακεδόνες
18:00 ΕΟ Σταυρούπολης – Παναθηναϊκός
18:30 ΦΟ Βριλησσίων – Ηρακλής
19:00 Πανναξιακός – Ηρακλής
20:00 ΑΕΚ – Μαρκοπούλου
Κολύμβηση Χειμερινή ημερίδα 9-12 χρόνων
Καταδύσεις
Κύπελλο Χριστουγέννων Γ’,Δ’ κατηγορία (Βόλος)
Πόλο
Πρωτάθλημα Α1 ανδρών , 11η αγωνιστική
15:00 Νηρέας Λαμίας – ΑΝΟ Γλυφάδας
15:30 ΝΟ Βουλιαγμένης – ΝΟ Κέρκυρας
16:00 ΝΟ Χϊου – Παλαιό Φάληρο
17:00 Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
18:00 Εθνικός – ΝΟ Αργοστολίου
Συγχρονισμένη
Ημερίδα ορίων, περιφέρεια
Ράλι
Ράλι Ντακάρ-13η μέρα: Λα Σερένα – Βαλπαραίσο (τερματισμός)
Ράλι Μόντε Κάρλο – 3η μέρα (16:30 OTEsport3)
Τένις
 Αυστραλιανό όπεν (07:30 Eursport2, 09:30 Eurospot,11:40 Eurosport)
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Δανία)
Β’ φάση
Ι όμιλος
17:00 FYROM – Ουγγαρία
19:15 Αυστρία – Ισλανδία
21:30 Δανία – Ισπανία
 

Comments

X

Αγαπητοί αναγνώστες,

Σας ενημερώνουμε ότι το boro.gr προσφέρει καθημερινά (Δευτέρα-Παρασκευή) δωρεάν ψυχολογική υποστήριξη με επαγγελματίες ψυχολόγους.

Κάντε κλίκ εδώ για να συνδεθείτε και να ενημερωθείτε για τις ώρες λειτουργίας.
X