Κυριακή 30 Νοεμβρίου
Superleague
12η αγωνιστική
15.00 Κέρκυρα-Ολυμπιακός (Novasports2)
17.15 Εργοτέλης-Αστέρας Τρ. (Novasports4)
17.15 ΠΑΟΚ-Πανθρακικός (Novasports2)
17.15 Πανιώνιος-Νίκη Β. (Novasports7)
17.15 ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ (Novasports6)
19.30 Παναθηναϊκός-Βέροια (Novasports1)
Πρωτάθλημα Κ20 Superleague
12η αγωνιστική
11:00 Καλλονή – Πλατανιάς
11:00 Πανιώνιος – Νίκη Β.
12:00 Κέρκυρα – Ολυμπιακός
12:00 ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ
14:00 ΠΑΟΚ – Πανθρακικός
Πρωτάθλημα Κ17 Superleague
1ος όμιλος, 2η αγωνιστική, Β’ Γύρος
12:30 Ατρόμητος – Καλλονή
Πρωτάθλημα Κ15 Superleague
2ος όμιλος
1η αγωνιστική, Β’ Γύρος
10:30 Παναιτωλικός – Πανθρακικός
Φούτμπολ Λιγκ
1ος όμιλος
6η αγωνιστική
15.00 ΑΕ Ερμιονίδας – Ηρακλής Ψαχνών
15:00 Επισκοπή – Φωστήρ
15.00 Αλιμος – Χανιά
15.00 Καλλιθέα – Νέος Αχαρναϊκός
18.00 Παναχαϊκή – ΑΕΚ (OTEsport4)
2ος όμιλος
15.00 Αναγέννηση Καρδ. – Λαμία
15.00 Πιερικός – Ολυμπιακός Β.
15.00 Εθνικός Γαζώρου – Ζάκυνθος
15.00 Αγροτικός Αστήρ – Αιγινιακός
Γ’ Εθνική
1ος όμιλο
8η αγωνιστική
15.00 Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης
15.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Αρν.
15.00 Δόξα Δράμας – Θύελλα Φιλώτα
15.00 Ηρακλής Αμπελοκήπων -Εβρος Σουφλ.
15.00 Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρ.
15.00 Καμπανιακός – Καβάλα ΑΟ
15.00 Καστοριά – Ορφέας Ελευθερούπολης
2ος όμιλος
15.00 Πυρσός Γρεβενών – Τρίκαλα
15.00 Αναγέννηση Αρτας – Οπούντιος Μαρτ.
15.00 Δωτιεύς Αγιάς – Εθνικός Φιλιππιάδας
15.00 Πύρασος Ν. Αγχιάλου – Αχιλλέας Νεοκ.
15.00 Οικονόμος Τσαρ. – Λευκάδια Νάουσας
15.00 Βατανιακός – Ρήγας Φεραίος
15.00 Θεσπρωτός – Κοζάνη
15.00 Ενωση Απ. Παύλου – Καραϊσκάκης
3ος όμιλος
15.00 Παναρκαδικός – Αχαϊκή
15:00 Καλαμάτα – Παναργειακός
15:00 Παμβουπρασιακός – Αστέρας Μαγ.
15.00 Πανελευσινιακός – Δόξα Ν. Μανωλ.
15:00 Αιολικός – Ζακυνθιακός
4ος όμιλος
15.00 ΠΑΟ Κρουσσώνος – Γιούχτας
15.00 Κηφισιά – Ατρόμητος Πειραιά
15.00 Ηλυσιακός – Εθνικός Πειραιά
15.00 Ηρόδοτος – ΑΟ Νέας Ιωνίας
15.00 Κισσαμικός – Αναγέννηση Ιεράπετρας
15.00 Ιωνικός – Κεραυνός Γλυφάδας
15.00 Κυανούς Αστήρ Β. – Τριγλία Ραφήνας
Πρέμιερ Λιγκ, Αγγλία
13η αγωνιστική
15.30 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Σ. (OTEsport1)
18.00 Τότεναμ-Εβερτον(OTEsport1)
Λιγκ 1, Γαλλία
15η αγωνιστική
15.00 Μπορντό-Λιλ (Novasports3)
18.00 Εβιάν-Γκινγκάμπ
22.00 Σεντ Ετιέν-Λιόν (Novasports2)
Μπουντεσλίγκα, Γερμανία
13η αγωνιστική
16.30 Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ (OTEsport5)
18.30 Αϊντραχτ Φρ.-Ντόρτμουντ (OTEsport5)
Μπουντεσλίγκα 2, Γερμανία
15η αγωνιστική
14:30 Μόναχο 1860 – FVS Φρανκφούρτης
14:30 Σεντ Πάουλι – Καϊζερσλάουτερν (OTEsport5)
14:30 Σαντχάουζεν – Λειψία
Σέριε Α, Ιταλία
13η αγωνιστική
16.00 Κάλιαρι-Φιορεντίνα (OTEsport3)
16.00 Τσεζένα-Τζένοα (OTEsport6)
16. Εμπολι-Αταλάντα
16.00 Μίλαν-Ουντινέζε (OTEsport2)
16.00 Παλέρμο-Πάρμα (OTEsport4)
19.00 Γιουβέντους-Τορίνο (OTEsport2)
21.45 Ρόμα-Ιντερ (OTEsport1)
Ερεντιβίζε, Ολλανδία
14η αγωνιστική
13.30 Ντεν Χάαγκ-Αγιαξ (ACTION 24)
15.30 Εξέλσιορ-Τσβόλε
15.30 Τβέντε-Γκρόνινγκεν (ACTION 24)
17.45 Αϊντχόφεν-Φέγενορτ (ACTION 24)
Πριμέρα, Ισπανία
13η αγωνιστική
13.00 Ατλέτικο Μ.-Λα Κορούνια(OTEsport1)
18.00 Σεβίλη-Γρανάδα(OTEsport3)
20.00 Κόρδοβα-Βιγιαρεάλ(OTEsport4)
22.00 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα(OTEsport2)
Πρέμιερ Λιγκ, Ρωσία
15η αγωνιστική
12.30 Λοκομοτίβ Μ.-Σπαρτάκ Μ. (Νovasports2)
15.00 Ρούμπιν Καζάν-Ντιναμό Μ.
17.30 Τέρεκ Γκρόζνι-Κράσνονταρ
Πριμέιρα Λίγκα, Πορτογαλία
11η αγωνιστική
18.00 Ζιλ Βιθέντε-Νασιονάλ
18.00 Μαρίτιμο-Μποαβίστα
20.00 Ακαδέμικα-Μπενφίκα
22.15 Πόρτο-Ρίο Αβε (Novasports3)
Mini Euro 2014
16:00 Ημιτελικά (Novasports7)
22:00 Τελικός (Novasports7)
Μπάσκετ
Α1 ανδρών
8η αγωνιστική
13.00 AEK-Κολοσσός (OTEsport3)
17.00 KAOΔ-Ολυμπιακός (Novasports1)
Α2 γυναικών
9η αγωνιστική
12.00 Πρωτέας-Αναγέννηση Ν.Ρ.
12.00 ΠΑΟΚ-Ιπποκράτης
13.00 Τερψιθέα-Παναθηναϊκός
13.00 Παναθλητικός-Ολυμπιακός Β.
16.00 Σούρμενα-Αθηναϊκός
Ισπανικό πρωτάθλημα
13:30 Μπαρτσελόνα – Μούρθια (ΟΤΕsport6)
19:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Σαραγόσα (ΟΤΕsport6)
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:30 Βενέτσια – Καζέρτα (ΟΤΕsport6)
NBA
20.00 Μπόστον Σέλτικς-Σαν Αντόνιο Σπερς (OTEsport3)
22.00 Μπρούκλιν Νετς-Σικάγο Μπουλς
22.30 Ντιτρόιτ Πίστονς-Γκόλντεν Στέιτ Γ. (OTEsport3)
01.00 Σακραμέντο Κινγκς-Μέμφις Γκρίζλις
02.30 Νιού Γιόρκ Νικς-Μαϊάμι Χιτς
03.00 Φοίνιξ Σανς-Ορλάντο Μάτζικ
04.00 Πόρτλαντ Τρ. Μπλ.-Μινεσότα Τιμπ.
04.30 Λ. Αντζελες Λέικερς-Τορόντο Ράπτορς
Βόλεϊ
Α1 γυναικών
8η αγωνιστική
14.30 Ρέθυμνο-ΑΕΚ
17.30 Ηλιούπολη-Ολυμπιακός