Η ΕΟΠΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων του Κυπέλλου Ανδρών – Γυναικών.
Αναλυτικά:
Κύπελλο Ανδρών: Β΄ Φάση 2η Αγωνιστική | |||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
|||
Τετάρτη 17/12/2014 | N.Περάμου |
20.00
|
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
|
–
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
Σταρίδας-Παπαστάμος
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | Χαλκιοπούλειο |
15.30
|
ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ
|
–
|
ΑΠΣ ΦΘΙΑ |
Παρασκευάς-Σακελλάρης
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | ΔΑΚ Σκύδρας |
19.00
|
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
|
–
|
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ |
Λιαρός-Σωμαράκης
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | ΕΑ Πατρών | 19.30 | ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ | – | ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΠΕΤ. 2013 | Γκόλφης – Μπακλέσης | |
Πέμπτη 18/12/2014 | ΕΑΝΚ Ιωαννίνων |
18.00
|
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
|
–
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ |
Τσαμουρτζής-Πορτοκαλίδης
|
|
Κυριακή 21/12/2014 | Κατσάνειο |
17.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
–
|
ΓΕ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ |
Αβραμίδης-Μπουγιούκας
|
*Εκκρεμούν να οριστούν οι αγώνες ΑΟ Αστέρας Νίκαιας – ΑΟ Μυτιλήνης, ΟΠ Ρεθύμνου – ΣΦΠ Χανίων
Το πρόγραμμα των αγώνων της Β’ φάσης του Κυπέλλου Ανδρών (2η αγωνιστική) και Γυναικών (1η αγωνιστική) έχουν ως εξής:
Κύπελλο Γυναικών: Β΄ Φάση 1η Αγωνιστική | |||||||
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
|||
Τρίτη 16/12/2014 | Κονταξοπούλειο |
21.30
|
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
|
–
|
ΜΕΝΤ |
Χατζηπαντελή-Σταυριανίδης
|
|
Τρίτη 16/12/2014 | 14o Γυμνα.Λάρισας |
21.00
|
ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ
|
–
|
ΓΣ ΝΙΚΑΙΑΣ |
Κατσιούλης-Μπατσίλα
|
|
Τρίτη 16/12/2014 | Ν.Ιωνίας Βόλου |
20.30
|
ΑΣ BV ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
|
–
|
ΦΙΛΑΘΛΗΤ.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ |
Τόκα-Παρασκευάς
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | Κονταξοπούλειο |
21.30
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
–
|
ΑΣ ΑΡΗΣ |
Κουκουμάκας-Παπακοσμάς
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | Ν.Σαμαράς |
19.30
|
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
|
–
|
ΑΣΑ ΕΒΡΟΣ |
Σταματόπουλος-Μαργαριτίδης
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | Χαλκιοπούλειο |
20.00
|
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ
|
–
|
ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ |
Παρασκευάς-Σακελλάρης
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | Ν.Φιλαδελφείας |
18.00
|
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
|
–
|
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ |
Μόσιαλος-Γεωργάκη
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | Γ.Παπασιδέρης |
21.30
|
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
|
–
|
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ |
Ράντσιου-Πάτση
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | Γεώρ.Γαλανόπουλος-Λουτράκι |
21.00
|
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
|
–
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ |
Γεμενής-Κωνσταντινόπουλος
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | Ρεθύμνου |
20.00
|
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
|
–
|
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ |
Κανακάκης-Τραχαλάκη
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | ΔΑΚ Μεσολογγίου |
17.30
|
ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
|
–
|
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑ |
Γεράνιος-Γκόλφης
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | ΕΑ Πατρών |
21.30
|
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
|
–
|
ΓΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ |
Μπακλέσης-Πετούσης
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | ΔΑΚ Κοζάνης |
20.00
|
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
–
|
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ |
Δανιηλίδου-Καραπάνου
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | ΕΑΚ Σταυρούπολης |
19.30
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
–
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ |
Μπουκουβάλα-Κάλλης
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | Βότση |
21.00
|
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
|
–
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ |
Γεωργιάδου-Παπαδόπουλος
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | Μίκρας |
21.00
|
ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
|
–
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ |
Στεργιόπουλος Α.-Τσιούλα
|
|
Τετάρτη 17/12/2014 | ΔΑΚ Μακροχωρίου |
20.00
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
–
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ |
Πορτοκαλίδης-Καραγκελίδης
|
|
Πέμπτη 18/12/2014 | Π.Νικολαϊδης |
19.30
|
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
|
–
|
ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
Παπαδογιάννης-Δαλέκου
|
|
Πέμπτη 18/12/2014 | Ν.Παξιμαδάς |
21.00
|
ΑΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
|
–
|
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ |
Βλάχος-Καντλή
|
|
Παρασκευή 19/12/2014 | Καρέα |
21.30
|
ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ
|
–
|
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
Χαμπιλού-Χρηστίδης Αλ.
|
|
Παρασκευή 19/12/2014 | Γ.Κάκουρης |
21.45
|
AO ΕΝΩΣΗ ΗΛΙΟΥ
|
–
|
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
Παγκοζίδης-Πολίτης
|